Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok az 50 feletti emberek...

Azok az 50 feletti emberek (főleg nyugdíjasok), akik vígan reklámozzák az MLM rendszert és termékbemutatókat min.50 helyen/nap, immár legalább 15 éve, tényleg keresnek is ezekkel valamennyi pénzt? Kíváncsi lennék, hogy mennyit. Vagy csak unaloműzés?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 14:05
1 2 3 4
 31/32 KecskésIstván60 válasza:
60%

Kedves mindenki!


Elolvasva a hozzászólásokat úgy látom az mlm terén még mindig nagyok a félreértések.

A saját személyes tapasztalataim alapján elmondhatom a majdnem 30 éves vállalkozói múltammal, hogy nem ismerek az mlmnél jobban tervezhető és kiszámítható üzletet. Egy mlm vállalkozás nagyon jól tervezhető és főleg jól kiszámítható az ebből szerzett jövedelem. Nem találkoztam még másik olyan vállalkozással ahol ennyire jól tudtam volna előre, hogy az elvégzett munka után mekkora jövedelemre számíthatok. Hangsúlyozom! Vállalkozásról beszélek és nem alkalmazotti munkakörről ahol előre tudjuk, hogy mennyi lesz a jövedelmünk.


Láttam ilyen bejegyzést, hogy az mlmben milyen magas a sikertelenség. Nos az én olvasatomban a következő emberek sikertelenek.

Az aki szeretne százezer forintot keresni, ehhez leülünk és megbeszéljük, hogy az elkövetkező három hónapban mit kell megcsinálnia az illetőnek. Megtervezzük, hogy az elkövetkezendő napokban mikor telefonálunk, mikor tartunk bemutatót és minden egyebet amit még szükséges.

Majd miután elkezdünk dolgozni (persze van aki még a telefonálás előtt feladja) az első vagy a kitartóbbak a második héten, esetleg a harmadikon abbahagyják, jobb esetben megkeresünk velük 25-30 embert, de inkább a 10-15 a jellemző.

Olyat még nem láttam, hogy valaki végig csinálta volna azt a három vagy négy hónapot amit megbeszéltünk és ne lett volna meg az eredménye.

Vannak olyan embereim akik hébe-hóba félévente van aki három négy havonta dolgozgatnak. Úgymond néha előveszik az üzletet, de még náluk is van valamekkora eredmény. Igaz sokmindent nem tudnak felmutatni.


Belőlük valóban sok van. De ez pont olyan, mint a fogyókúra és a sport. Jön egy impulzus, hogy fogyni kéne, sportolni kéne. Aztán amikor az illető látja, hogy az a súlyzó nehéz, vagy megkívánja a mekis kaját, akkor inkább lemond a fogyókúráról. Amikor az emberek megtapasztalják, hogy bizony vannak akik nemet mondanak, akkor inkább feladják.


Az én olvasatomban ezek a sikertelen emberek, vagyis akik nem hajlandóak dolgozni.


Ami pedig a piacot illeti, szerencsére mindig lesz piaca a termékeknek és nem kell hozzá semmilyen swot analízist vagy egyéb elemzést készíteni, ezt megteszi maga a cég és olyan termékeket dobnak piacra ami épp a trendeknek megfelelő.

Nem tudom, hogy van-e egyáltalán olyan vezető aki készített ilyen felméréseket. Mert teljesen felesleges és csak az idő megy vele. Az egyáltalán nem kérdéses, hogy a táplálékkiegészítőknek és a kozmetikumoknak van piaca. Nekem csak annyi a munkám, hogy ezt bemutatom az embereknek, akiket vagy érdekel vagy nem. Minden esetre azt tapasztalom, hogy a nagy számok törvénye működik, és lehet, hogy az egyik héten húsz vagy akár harminc megkeresésből nem lesz eredmény, viszont a következőn meg az átlag duplája lesz.


Egyben 100%-ig biztos vagyok, mégpedig abban, hogy azok az emberek akik most itt kardoskodnak az mlm ellen azok tíz év múlva is ezt fogják csinálni.


Minden esetre mindenkinek kívánom, hogy ez helyett találjon valami értelmes elfoglaltságot az életben.


ui: Nagyon találóan írta valaki, hogy ez is olyan, mint a foci és mindenki ért hozzá.

2013. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem keresnek ezzel szart se. Úgy vannak mint a szerencsejátékfüggő a cseresznyés tőzsdével - dobálja bele a százasokat, hogy visszanyerje az eddig elvesztett összeget, amit azonban sohase fog.

A főszervezőkön kívül ezzel senki nem keres egy vasat se, jó esetben nullszaldósan vagy minimális veszteséggel kiszáll belőle, rosszabb esetben sok-sok milliót elpisál & a kapcsolati hálóját is leépíti...

2018. szept. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!