Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres a Lidl áruházakb...

Mennyit keres a Lidl áruházakban manapság egy eladó NETTÓ-ban? Köszi.

Figyelt kérdés

2013. nov. 8. 20:53
 1/6 anonim válasza:

Egy Budapesti Lidlben dolgozom. 6 órás bért kapok, havi 120 órára, ami nettó 67.000 ft. Ehhez jönnek a vasárnapi pótlékok, így kb. kapok 80-at. De én állandó délelőttös vagyok, és a délután jobban fizet. Aki nálunk délutános, az megkeres ugyanarra a melóra (vagy kevesebb melóra, mert a de. húzósabb) 95-100 körül nettóban. Ehhez hozzá jön a támogatott bérlet, és a havi 12.800 ft kajajegy, amit csak nálunk lehet levásárolni.


Kétféle túlóra van-tervezett, és nem tervezett.


Tervezett: hiába vagy 6 órás, beírnak 7-8 órára. Tehát a havi 120 óra helyett 150 órát dolgozol mondjuk. Ezt csak az ún. keretidő végén fizetik ki, DE csak ha nem tudják kiadni szabiba. Márpedig kifogják adni. Amikor a keretidő vége van (4 havonta) akkor mindenki csak 2-3 heteket dolgozik egy hónapban, mert kiadják fizetett szabadságba. Szar az egész úgy ahogy van.


Nem tervezett: amikor fél 2-kor szólnak, hogy maradj mondjuk fél 4-ig. Ezeket muszáj kifizetni, de ezzel ne számolj, mert nagyon kevés ilyen van.


Én nem szeretek itt dolgozni. Hatalmas elvárások vannak, 2-3 ember munkáját végzed. Leszarják, hogy neked mi a jó, csak mindig betudj menni dolgozni, tudj túlórázni. Ha egyszer azt mondod, hogy nem tudsz, akkor nem lehet rád számítani. Hosszútávon nem lehet itt dolgozni.

2013. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat rosszat hallottam ezekről, sose dolgoznék lidben se tescoban semmiylen áruházban sajnálom azokat akik kénytelenek ott dolgozni
2013. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én 3 hónapja vagyok munka nélkül. Jelenleg ezért megállt az építkezésem és lassan a magánéletem is. Inkább dolgoznék nettó 95-100-ért mint a szánalmas segélyért. Ami holnaptól megszűnik. Ezenkívül annyira nem rossz bér. Én Veszprém megyében élek, és a minap pályáztam a Lidl-be. Nagyon remélem, hogy sikerül főleg ha 2 műszakban. Angol tanulás, és egyéb tanulás mellett nagyon jó lesz, és még a házamra is kerül.

Bármit kerestek, nincs tökéletes munkahely. Mindenhol a szépet mondják és a xart kapják. Akinek jó a munkája, bizonyára az is szívott már 1-2 faxt az életben vagy a munkahelyen, vagy az egyetemen. Meg kell küzdeni a szánalmas ki pénzünkért.

"Magyarország én így szeretlek."


28f

2013. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3-ik voltam. Egyébként a LIDL.hu-n fenn vannak az alapbérek bruttóban.
2013. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen, fent vannak. A 6 órás Budapesti dolgozó kap bruttó 122.000 ft-ot. Ez fél év után van. Addig bruttó 102.000 ft-ot kapsz. "Enyhén" lódítanak. És a vidéki dolgozók szarabbul keresnek, mint a pestiek, ugyanarra a melóra. Ez is a honlapon van, nézd meg.
2013. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csak, hogy kerüljön fel valami friss infó is...

Szintén egy budapesti lidl-ben dolgozom, 6-órásként, így a fizetés br. 102500Ft (az első fél évben) majd ezután emelkedik br. 112000Ft-ra. A harmadik lépcső pedig másfél év után jön, ez jelenti a 122250Ft-ot, ami a Lidl honlapján is olvasható. Ehhez jönnek az étkezési jegyek, 6 órás munkaviszonyban 12881Ft (Lidl kártyára), valamint 6000Ft Erzsébet utalvány. Plusz a műszakpótlékok, vasárnap 50%, délutános pótlék 30%, ez este 6-órától reggel 6-ig van. Fizetésben egész korrekt, csak tényleg sokat kell dolgozni...Keretrendszer van a munkaidőre, elméletben heti 30órának kéne meglennie, ehhez képest nálunk átlag mindenki 40-50 órákat dolgozik.:) A lényeg, hogy a 4 hónapos keret végére stimmelnie kell a dolgozott órák számának. A többi lenne ugye a túlóra, ezt vagy kifizetik vagy kiadják szabadságba, általában utóbbi.Ezért írják többen is, hogy dolgozol 3-3 és fél hónapot egyfolytában, aztán van legalább 1 hét szüneted...

2014. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!