Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létszámleépítés miatt elküldte...

Létszámleépítés miatt elküldtek, tanácsokat tudnátok adni, hogyan éljem túl a felmentési időmet amit még ott kell töltenem?

Figyelt kérdés

Sajnos több mint 5 év után csak engem küldtek el létszámleépítés miatt. Nagyon szarul vagyok. Mindig lelkiismeretesen dolgoztam, szükség volt a munkámra (munkaügyes voltam). Most az egyik maradó kolléganőm fogja csinálni ezt is. Próbálom méltósággal viselni, de nem mindig sikerül. Akik maradtak örülnek. Nagyon rosszul esik minden. Már a nyári nyaralásukról dicsekszenek. Az igazgató úgy viselkedik hogy én már mit keresek itt, előttem már nem beszélnek semmiről, nagyon szar érzés. És ami a legjobban bánt hogy csak én voltam felesleges. Vannak olyan munkatársaim akik a 8 órájukból jó ha 3-at csinálnak v.mit. Magukra csukják az öltöző ajtót és nem látja őket senki. Annyira bánt.

Találtam már magamnak másik helyet, de akkor is tök szarul vagyok, mióta megtudtam nem tudok aludni.



2013. márc. 12. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt, egyre több helyről hallom, hogy a lelkesebb kollégák válnak 'feleslegessé'. Én is így jöttem el az eddigi kedvenc (!) munkahelyemről 7 év után.
2013. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem tavaly küldtek el a munkahelyemről 2 év után. Mondanom sem kell, nem ennyi időre terveztem! Imádtam a kollégáim többségét, szerettem a munkámat és lelkiismeretesen végeztem. Sajnos a főnök úgy döntött, az irodai munkások sokan vannak, faragni kell belőlük. Én voltam a "legfiatalabb" ott dolgozó, nekem kellett menni...

Kb. még most sem hevertem ki teljesen. Erre rájön az is, hogy azóta sem sikerült elhelyezkednem!


Örülj hogy van másik munkád és tekints előre! A múltat magad mögött kell hagyni tudod!

2013. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felmentési idő alatt nem kell dolgozni, mert felmentenek a munkavégzés alól, ezért is ez a neve.

Nem felmondási időre gondolsz?

2013. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most még rendesen dolgozom, de már közölték velem hogy elküldtek. A felmentési idő felére fognak felmenteni a munka alól ápr. 4-től 1,5 hónapot még dolgoznom kell. Elég kellemes így!!!

Felmondási idő akkor van ha te mondasz fel, itt pedig engem küldtek el (közalk. vagyok-voltam).

2013. márc. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!