Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ez hogy egyetlen...

Miért van ez hogy egyetlen egy ismerősöm sem párti abban hogy erről még beszélgessünk is?

Figyelt kérdés

(Miért ide írok mert "szegény" nép vagyunk!Nem folyok bele.És itt legalább többnyire értelmes emberek vannak!)

Nos állandóan szinte nap mint nap gondolok a mai pénzügyi helyzetre, a rendszerre, banki rendszerre(Vajon, hogy képezte ki a tudását, hogy egy ilyet kitaláljon?),gondolok itt a háttér hatalomra is , minden ami ide tartozik globális manipuláció(CHF hitelnél is hogyan átverték az embereket..sorolhatnám).

Állandóan szinte csak azon jár a fejem, hogy ha hiába van jó ötlete az embernek ah nincs pénze.. tegyük fel tudok nem 1 nem 2 "jó" bizniszt de mivel "szegény" vagyok nem jutok tovább mert ha hitelezek is a nyereségem benyeli a bank és még rizikót is vállalok vele!Egyszerűen nem értem, hogy a pics*ba lehet érvényesülni a mai világba, hogy az ember jól éljen ?!

Mi lenne ha mondjuk ki lehetne játszani a bankokat?

Mi történne?

Titeket mennyire foglalkoztat a téma?

Valaki azt mondta nekem egyszer hogy szegény emberből nem lehet gazdag..

Nektek mi erről a véleményetek?

(Bocsánat ha kicsit nehezen fogalmaztam hirtelen ki indulásvolt és így döntöttem, hogy felteszem a kérdéseimet)

Az probléma ha 20 évesen ilyenekkel foglalkozok majdhogy nem nap mint nap?



2013. nov. 13. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20 évesen inkább menj egyetemre és lesz pénzed rá. Más sem egy nap alatt váltotta meg a világot.
2013. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez aztán tényleg segített tovább jutni a gondolkozásban

Köszönöm szépen!

Milyen egyetem? Ha te erre vesztegeted/vesztegetted az időd sajnálom.

Én a hozzád hasonló emberekre átlag emberként tekintek(Nem lenéző le alacsonyító módban) Senki se nyitja ki a szemét?

a mai világban a korrupció érvényesül!

2013. nov. 13. 23:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Vannak startup támogató szervezetek akik hiteleznek jó bizniszeket (idézőjel nélkül). De tényleg jó bizniszre ami életképes is fogsz találni befektetőket.. Mégis milyen összeg kéne neked az induláshoz? Ha milliók akkor nyilván alapból bukott dolog mert ha nem fut fel a dolog akkor buksz több milliót.. De egy pár százezres dologra "hamar" össze lehet szedni a zsét, vagy összeállni.. De mielőtt bármibe is kezdesz érdemes egy üzleti tervet készíteni.. Nekem pl. van olyan ismerősöm aki mondta, hogyha van jó ötletem vállalkozásra és működőképes a dolog kifizeti, csakhogy ilyen nem nagyon volt még :) Mármint ötlet..
2013. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ötletem van nem 1 nem 2 (Vannak konkrét tervek is.)

Nem konkrétan a pénzel van problémám hanem a rendszerrel.

Nem akarok közösködni jött ment emberrel!

Áhh felesleges folytatnom valahogy elment a kedvem tőle...:)

2013. nov. 13. 23:22
 5/15 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm az utolsó válaszát.
2013. nov. 13. 23:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Tényleg egyetemre kellene menned, ott legalább megtanulnád, hogyan működik a rendszer, amivel annyi bajod van. Nem is ismered, meg is vezettek simán (lásd háttérhatalom, manipuláció, CHF átverés, kamatbenyelés, stb)
2013. nov. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen nem értem, hogy a pics*ba lehet érvényesülni a mai világba, hogy az ember jól éljen ?! "


Kicsiben kell elkezdeni, lépésről lépésre, szintről szintre haladni. Olyan dologban kell gondolkozni, amikhez nem kell milliós tétel a kezdéshez.

2013. nov. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azert nem akarnak veled beszelni ezekrol az ismeroseid, mert akkora boduletes hulyesegeket mondassz, hogy mar vitatkozni sem eremes veled.


A csodas otleteidet inkabb tartsd meg magadnak, nem erdemli meg ez a vilag oket:)

2013. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ott vesztette el nálam a komolyságát a dolog, hogy az egyetemet idő veszteségnek tituláltad. Aki ennyire komolytalan, azzal nem igen szoktak foglalkozni:S
2013. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mo.2 második legnehezebb esti gimijébe jártam, kitűnő tanuló voltam.

Attól függetlenül, hogy nincs kedvem iskolába járni nem azt jelenti, hogy itthon nem tanulok, nem olvasok ez nem jelenti azt, hogy műveletlen, tanulatlan senki vagyok.

Valóban nem vagyok géniusz de elhiheted sok mindent átéltem.Gyerekkoromban születésemkor orvosok állapították meg, hogy a felfogási képességem meghaladja az átlagot.

Amit egy normális ember felfog 45 perc alatt én azt 15 perc alatt képes vagyok rá, ez által előbb is kerültem iskolába.

Miért tartom hülyeségnek az egyetemet?

16 éves koromban az arcomba nyomták a villany számlát had ne soroljam, teregessem ki a magán életem.

Megvannak a saját problémáim de ezek számomra már mellékesek engem ezek nem izgatnak!

Engem az izgat a legjobban, hogy milyen világot fogunk élni pl 30-40 év múlva, aki meg csak hajtogatja,hogy "nézzd már a buta gyereket mikről zagyvál"majd ha eljön az az idő mikor rájössz, hogy meg vezettek ne érezd magad butának.:)

Csak olvasgass utána egy két dolognak, nézz meg pár dokumentum filmet!(nyilván ezekben se tartalmazzák a 100%-os igazságot.)

2013. nov. 15. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!