Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoktal hibazni a munkahelyeden?

Szoktal hibazni a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Nalunk vannak olyan kollegak akik soha nem hibaznak,csak a tobbiek hibaival rohannak a fonokhoz
2013. nov. 15. 05:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem szoktam. Olyan a munkám ahol nem lehet hibázni.
2013. nov. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Olyan a munkám, ahol nem lehet hibázni, de sajnos előfordul. Emberek vagyunk. De maximálisan elkövetek mindent, hogy ne fordulhasson elő. Tény, hogy nem életek a tét, így azért javíthatóak ezek a hibák valamilyen szinten.
2013. nov. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
énsem tudok hibázni..ha mégis hibáznék meghalnék.
2013. nov. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Hú nagy botrànyt kevernèk ha hibàznèk!
2013. nov. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Látom, itt csupa tökéletes ember van...

Szerintem pedig olyan nincs, hogy nem hibázik valaki soha!

Én szoktam, sajnos. Nyilván, nem gyakran, és mindent megteszek, hogy ne hibázzak, de igenis előfordul, még a legnagyobb odafigyelés ellenére is!


Persze, nem mindegy, hogyan kezeli az ember a hibát. Én nem eltussolni próbálom, hanem megoldani, és ez mindig sikerült is eddig - kopp-kopp. Sosem volt baj belőle, max. egy kicsivel több munka, mire kijavítottam.


Ügyvédjelölt vagyok, olyasmire gondolok, hogy kimaradt valami egy beadványból, és hiánypótlást kaptunk, vagy kicsúsztam egy nappal egy határidőből, de igazolási kérelemmel pótolni lehetett... ilyesmik voltak.

2013. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Annyi itt a tökéletes ember, hogy hihetetlen már! Ezek is csak idióták és jönnek a dumával én ha hibáznék meghalnék... nincs olyan ember aki ne szokott volna hibázni! Legyen az sofőr, orvos, atom kutató vagy bármi! Mindenki hibázik ezek az emberek is hibáznak maximum olyanban aminek nincs következménye mert nincs hatással az életre. Például az orvos elfelejt a nagy "kapkodásban" felírni egy receptet és vissza kell menni szólni ebbe még senki nem halt bele és lám ö hibázott csak nem akkora horderejű. De itt úgy látszik mindenki egoista és hibátlan!
2013. nov. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkivel elofordul, olyat meg nem lattam a 20 eves munkatapasztalatom alatt, hogy valaki ne hibazna. A merteke mas, hogy csak egy egy alkalommal fordul elo vagy sem.
2013. nov. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Én elég sűrűn. De azért mert elég sok mindennel kell foglalkozni egyszerre és teljesen különböző területen. Hiába tudom megosztani gyakran a figyelmem, teljesen nem tudok rákoncentrálni az adott dologra. Ráadásul 5 percenként megzavar valaki a hülyeségeivel és meg sem kérdezi hogy elfoglalt vagyok-e. Ez ilyen...
2013. nov. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Genetikai laborban vagyok főleg magzatok genetikai betegségek tesztjét és apasági teszteket készítünk egyszerűen nem tehetem meg hogy hibázzak életek, családok múlnak rajta szerencsére a 3 év alatt még nem történ ilyen (vagy nem derült ki) Rengeteg túlórázom pénz nélkül de legalább pontos munkát adok ki a kezemből.
2013. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

"Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik"


Én is komoly munkát végzem, és nem hibázhatnék, mert a hibáznék, akkor mások élete kerülne veszélybe. Ritkán de előfordul, hogy hibázom. Szerencsére van végellenőrzés így szinte hiba ott helyben kiderül, és lehet korrigálni, javítani..

2013. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!