Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szoktal hibazni a munkahelyeden?

Szoktal hibazni a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Nalunk vannak olyan kollegak akik soha nem hibaznak,csak a tobbiek hibaival rohannak a fonokhoz
2013. nov. 15. 05:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Szoktam, de utána kijavítom. Már az elején úgy készülök, hogy mindenre legyen B tervem, ha valami nem úgy alakul, ahogy elterveztem. Nem volt még olyan hibám, amit ne tudtam volna rendbe hozni. Legtöbbször mások észre se veszik.
2013. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Kedves genetikus.... Olyat sem hibáztál amit Te magad vettél észre és javítottál ki???! Mert nem csak az számít hibának amit mások vezsnek észre hanem amit elkövetünk! Ilyen ember pedig nincs aki valamit ne vétene el!!!
2013. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Komolyan mondom, ez szép... Én vagyok az ügyvédjelölt, aki le merészeltem írni, hogy igenis hibáztam már.

Erre teljesen le lettem pontozva!

Szóval, ezek szerint itt rajta kívül mindenki tökéletes, és senki soha nem hibázott még, igaz???

2013. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Az nem genetikus hanem valószínűleg technikus aki a laborban dolgozik, és előre meghatározott rendszer szerint végez nem sok gondolkodást igénylő munkát. Analitikai laborban minden értéket valamilyen bizonyossággal adnak csak meg, tehát ott a hiba mindig is jelen van statisztikus szemszögből nézve.
2013. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.

Hiba nélkül munka nincs.

2013. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!