Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi fontosabb? A...

Szerintetek mi fontosabb? A pozíció vagy a keresett összeg?

Figyelt kérdés
Elég sokat vitázunk a családdal emiatt. Van 1-2 munkanélküli a családban és van aki szerint hülyeség kimenni pl. szobalánynak külföldre, mert az egy utolsó munka, akkor is ha 4x annyit keresne, mint itthon egy multinál. Van aki szerint meg az első a pénz és csak másodlagos, hogy milyen munkakörben dolgozik valaki. Ti mit gondoltok erről?
2013. nov. 15. 18:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mo-n a legtobb olyan helyre ahol penzt lehet keresni es van neve kell.
2013. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
és külföldön?
2013. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Külföldön nem kell, sok helyen tapasztalat sem, de prsze előny és nem át. van egy 1-2 hetes tréning és ennyi. Meg is lehet nézni hogy milyen sok helyen a felszolgálás, tiszta vicc ha az itthonihoz hasonlítjuk.
2013. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
de prsze előny és nem át=persze előny és nem árt.
2013. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%
Hát szerintem inkább a pozíció. Általában azzal magasabb bér is jár, de ha mégsem inkább mondom a gyerekeimnek,hogy vezető vagy helyettes vagyok itt és itt, mint hogy mások sz@ros ágyneműjét takarítom. Persze ha nincs más megoldás akkor ok, én is voltam eladó is, de próbáljunk azért feljebb törekedni...
2013. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
46%

Kinek mi, 1 biztos: ilyen külföldi munka kérdésnél sokan nem gondolnak bele hogy azzal a "4x annyi"-val legalább 2 dolgot lehet kezdeni: 1.: ugyanúgy elszórod kint mint itt szórnád a minimálbért, csak "jobban élsz" 2.: félrerakod a nagy részét és itthon teremtesz új egzisztenciát és akár a magad ura is lehetsz. A lengyeleknél sokan rájöttek az utóbbira nálunk nem sokan. Ott sokan eleve ideiglenesre terveznek majd visszatérnek a lovettával a zsebükben, tőlünk "kivándorolnak". Mondhatnám hogy addig jó, de nem jó, mert talán itthon is fölfelé mozdulna a munka ára ha többen élnének a lehetőséggel.

Szóval a kérdésedre is válaszolva: az 1-2 mnélküli helyett nem foglalkoznék ien hülye elméleti kérdésekkel hanem összeszednék egy hátizsáknyi cuccot és kimennék 1-2 évre megszedni magamat.

2013. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!