Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzot küldeni így?

Önéletrajzot küldeni így?

Figyelt kérdés

Nem hirdetnek konkrét állást és gondoltam pár helyre azért elszórom így is az önéletrajzom, hátha alapon...

Valaki próbált már ezzel a módszerrel munkát találni? Volt olyan aki így helyezkedett el? Mit írjak az emailbe?



2013. nov. 18. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

E-mailbe én azt szoktam írni, hogy azért írtam, mert érdeklődni szeretnék, van e Önöknél álláslehetőség-legtöbb vissza is írt, hogy nincs, de ha lesz szólnak... :D

Egyszer úgy atláltam munkát, hogy beadtam cégekhez csak úgy és két hét múlva az egyik helyen üresedés volt és fel is vettek...igaz ott is hagytam egy hét múlva mert nem tetszett, de az más téma.

2013. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is küldtem már így jelentkezést néhány helyre, általában vissza is jeleztek, hogy köszönök az érdeklődést de most nem aktuális. Szerintem megéri próbálkozni, veszítenivaló úgysincs.
2014. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!