Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudtok véletlenül egy...

Jankabodnar kérdése:

Nem tudtok véletlenül egy olyan bankot vagy programot, amin keresztül olcsón tudok pénzt utalni Magyarországra Angliából?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem ki Londonba dolgozni és sürgősen kellene küldenem haza egy kis pénzt, viszont nem akarom hogy a fizetésem 20%-a a banknak menjen. Ha ismertek valamit, amivel olcsóbban is meg lehetne oldani az utalást, akkor kérlek írjatok! Köszönöm!

2013. nov. 25. 15:29
 1/1 adamgorvath válasza:

Szia!

Ezen az oldalon vannak hasznos dolgok, az utalásról például van egy hirdetés jobb alul. Én már kipróbáltam és teljesen biztonságos volt és nem utolsó szempont hogy olcsó.

[link]

2013. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!