Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 éves vidéki srác vagyok...

24 éves vidéki srác vagyok tudnátok nekem segíteni könyörgöm? Hol és hogyan keressek állást?

Figyelt kérdés

Közmunkaprogramban vagyok és ez nem elég semmire, havi nettó 49.000 forint.Akárhová elmennék dolgozni ha biztosítva lenne szállás, akár audi vagy merci gyárba akár segédmunkásként, csak valaki segítsen könyörgöm,ismerőseitek által vagy valahogyan.Nem akarok szánalmas lenni,de tényleg fontos lenne.sok helyen olvasom hogy havi 130-150 ezer nettóért dolgoznak akik dolgoznak..ennél meg már csak több.Tudna valaki nekem segíteni?Érettségim van és egy nehéz és könnyűgép kezelői bizonyítvánnyom ami JCB és targoncára vonatkozik, de gyakorlatom nincsen mert nem biztosították.Van egy másfél éves B kategóriás jogosítványom.

Lojális vagyok és az is voltam mindig a munkámhoz, gyorsan tanulok.tudnátok ajánlani valamit nekem?Vagy dolgoztok olyan helyen ahová gyakorlatilag még kellene ember?Nagyon megköszönném.Minden jót mindenkinek!Írjatok!Még egyszer köszönöm.Bár sikerülne valami...


2013. nov. 25. 15:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Én 25 éves korom óta a mentőknél vagyok mint sofőr, az omsz szinte mindig vesz fel embert ha van kedved menj a legközelebbi állomásra és jelentkezz. Mivel van érettségid is így lehetsz mentoápoló vagy sofőr. Hát a lóvé az nem valami sok (110000 120000 között) plusz 5000 Erzsébet utalvány. Persze ez csak egy ötlet, de jobb a semmiféle.
2013. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem oda kell minimum 2-5 éves vezetői tapasztalat nem?Egyébként köszönöm a választ.Írjatok még légyszíves minden ajánlatra kíváncsi vagyok, de csak valósra!
2013. nov. 25. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mentősofőrnek igazolt tapasztalat és PÁV is szükséges, egy ismerősöm sok év kamionozás után ment annak. 1,5 éves igazolt tapasztalat se elég, nemhogy ennyi idős jogsi.


Érettségivel segédápoló lehetsz, ha nem is mentőn, kórházban szoktak keresni. Szerintem kérdezz utána, ápolóból mindig hiány van.

2013. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Undorodom a kórháztól sajnos... mindent csak azt ne.Egyébként igazad van, nem olyan könnyű sofőrködni...

És ha már itt tartunk,megkérdezhetem ti hol dolgoztok,mit és mennyiért? könyörgöm áruljátok el, mert már nem bírok elképzelni semmit senkinek..max ha egyetemi végzettsége van...

2013. nov. 25. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
külföldön és nagyon gyorsan
2013. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Én egyetemi végzettséggel, kórházban 79 ezerért.

Nálunk szoktak keresni érettségis kisegítőket, de végül is állandó hányingerrel tényleg rossz lehet dolgozni, ezt a részt pedig nem igazán lehet megúszni, pl. még az elvileg háttérmunkás anyagmozgató is panaszkodott, hogy ha nincs szabad betegszállító ő viszi a hullát. Pedig nem is vihetné. Talán a konyhán vannak elszigetelve, bár épp emiatt oda biztos többen jelentkeznek, mint ágytálazni.

2013. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!