Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésben miért nem...

Álláskeresésben miért nem érdekli az embert az önéletrajzban lévő munkahelyek és elért tapasztalatok száma? Csak az érdekli hogy fiatal vagyok és ezáltal biztos nincs rutinom meg tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves gyakorlott sofőr vagyok és ilyen állást is keresek Budapest és Pest megye szerte! Több millió Km a lábamban, 17éves korom óta vezetek, 19éves korom óta van hivatásos jogsim igaz csak B kat-ra de ez alatt a 6év alatt amióta vezetek futárkodtam, taxiztam, magán soför voltam, furgonoztam belföldön, EU-ban de most munkát keresek és ennyi tapasztalattal sem találok! Mi lehet a baj? Lehet hogy 6 év alatt ez sok?



2013. nov. 27. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a nagyotmondásod miatt. Remélem ezt a több millió km-t nem írtad bele. Nálam itt buknál ki elsőre.
2013. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Figyelj hetente 2szer jártam Münchenbe féléven keresztül! Kicsit számolj utána! Oda 1000km vissza 1000km majd utána jött Anglia és Franciaország ami még messzebb van! De amikor futárkodtam akkor is mentem napi 200km-t vagy amikor taxiztam akkor napi 200-300 ott is meg volt! Kérdésed van még? De amúgy nem nem írtam bele de 1hónapban vezettem annyit mint más 1 év alatt! De ok legyen igazad nincs meg a millió km de mondjuk nem a Kilométerek száma a lényeg hanem a rutin!
2013. nov. 27. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

6 év alatt ha minden nap mentél átlag 500km-t akkor jön ki az 1 millió km. Nyilván volt szabadnap, szóval a napi átlag ennél jóval több kell legyen.

Úgyhogy még az 1 millió is erősen hazugság szagú, de a több millió az teljesen biztosan nagyot mondás, avagy hazugság.

2013. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy évben számoljunk 365 napot. Tegyük fel, hogy minden nap vezetsz kivétel nélkül hétfőtől vasárnapig.


6*365 = 2190 nap


tegyük fel, hogy pontosan 1millió km-ed van:

Ez azt jelenti, hogy az év minden egyes napján levezettél 465km-t. Minden nap, kivétel nélkül.


Érthető, hogy ez a több millió km nem hangzik túl igaznak, és oké, hogy nem írtad bele az önéletrajzodba, de ha itt a fórumban ilyen szinten lódítasz, akkor gondolom az interjún is, lehet túlságosan sokra tartod magadat, túl különlegesnek és ez ellenszenves a munkaadók számára.

2013. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 intrepid ***** válasza:
Nagyon sokan keresnek "B"-vel munkát.
2013. nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Tessék, íme a 'gyönyörű' magyar mentalitás :) tisztán mutatják a tirpák, negatív, mindenbe-belekötős válaszok. Nem a kérdésre válaszoltok, hanem fennakadtok egy olyan mondatrészleten, aminek szerepe csupán annyi, hogy a Kérdező szemléltetni szerette volna, hogy sokat levezetett.

Kérdező: egyszerűen sokan vannak versenyben az állásért, ez a baj.

2013. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Mábocsneharagudj.... állásinterjún ennél jobban szoktak kötözködni. Ha ott is előadja magát akkor nem csodálkozok.
2013. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, lehet hogy igazat mondasz de sokan hazudnak ezért a több millió kilométert senki sem fogja elhinni és le se lehet ellenőrizni, a másik dolog hogyha igaz akkor több törvényt is megsértettél vele ami miatt szintén nem érdemes dicsekedni evvel.


Alapvetően felelősségteljes embereket keresnek sofőrnek így amikor szóba hozod hogy két évig jogsi nélkül vezettél az esélyeidet egyből kidobod az ablakon.


Végül akkor sem ártana kedvesebbnek lenned ha épp nincs rá okod mert sok interjún direkt nézik hogy szólnak pár rossz szót mert kíváncsiak a reakciódra(ha túl hevesen szintén nincs esélyed)

2013. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon a tudat, hogy rajtad kívül másokat is sz*patnak, és más sem talál állást 1ik napról a 2ikra.
2013. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!