Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éjszakai műszak előnyei?

Éjszakai műszak előnyei?

Figyelt kérdés
Írnátok pár dolgot miért jó éjszaka dolgozni? pl. nem kell korán kelni:)
2013. dec. 1. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nincsenek benn az irodisták/nagyfőnökök. Lazább az egész.
2013. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz aludni király. Egyébként pocsék mert el van baszva az egész napod.


(biztonsági őrök TMK-sok műszakvezetők általában tudnak aludni pár órácskát.)

2013. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában nincsenek bent a nagyfőnökök, irodisták meg az egyéb olyanok akikkel nem árt jóba lenni.

Én nem dolgoztam gyárba éjszakai műszakba mert nálunk csak 2 műszak van reggeles, és délutános. Bár nálunk a délután is elé laza sokszor este 8 fél 9 körül már semmit nem csinálunk, igaz mi nem gyártó soron dolgozunk hanem karbantartók vagyunk, de ez így teljesen jó.

2013. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
műszakban nem kell ledolgozni az ebédidőt.
2013. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aludni nem tudok, és a szünetet is le kell dolgozni, amúgy Tesco:)
2013. dec. 1. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Állandó éjszaka vagy 3 műszak? nem mindegy !
2013. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Állandó éjszaka
2013. dec. 1. 19:52
 8/11 anonim válasza:
95%

ÉN nagyon szeretem az éjszakát,egy gyárban dolgozom. Ha tehetném állandóan éjszakáznék. Hátrányokat nem sorolok :) inkább bíztatnálak... tudod nálunk a legnagyobb előny , hogy a főnökök nincsenek bent, csak a műszakvezető, ő meg nem egy rossz fej pasas. Szóval nem zavarjuk egymást. Délelőtt ha van dolgod, még ha fáradt is vagy, de el tudod intézni, nem kell kivenned szabadságot. Vagy akár csak annyi a haszon belőle, hogy elmész bevásárolni, csekkeket kifizetni stb, és utána nyugodtan ledőlhetsz. Többet tudsz a kollégáiddal kommunikálni. Nincs nagy szigor. Hallgathatsz zenét is közben. Könnyebben megy a munka, jobb a légkör. Persze ez attól is függ, hogy mit dolgozol, milyen emberekkel, milyen főnökkel.

24L

2013. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

"a szünetet is le kell dolgozni,"


Azt erősen kétlem, sőt, biztosan tudom, hogy kizárt.


Esetleg arra gondolsz, hogy 8 óra a tiszta munkaidő + 30 perc a szünet, amit kötelező kivenni. Nem mindegy.

2013. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok, hogy 22:00-06:30-ig
2013. dec. 1. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!