Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most mitévő legyek? Tanuljak...

Most mitévő legyek? Tanuljak még mindig tovább?

Figyelt kérdés

Elvegeztem egy BSc szakot, versenykepes papirt (ezen a hangsuly, nem a tudason) szereztem, de szemelyes hianyossagaim miatt sokaig nem tudtam allast szerezni magamnak, igy anyamek megmondtak, h akkor legalabb tanuljak tovatovább. Be is adtam a felvetelimet MSc-re, de kozbe meg felvettek egy jo munkahelyre, ismeros altal, mivel onalloan keptelen voltam talalni munkat.


Es most nem tudom mitevo legyek, 1 het mulva felveteli, lehet el se fognak engedni oda. Es mivan ha kirugnak, mert nem elegendoek a kepessegeim? Akkor se tovabbtanulas, se munka.


Arra gondoltam, h ha felvesznek az egyetemre megint, akkor passziv felevvel kezdek, de mondjuk ilyen erovel beadhatnam a felvetelit januarban is, aztan majd valamikor nyaron kellene felvetelizni.


Komolyan, orulet, h még egy nehez egyetemet is keves elvegezni


2013. dec. 9. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább meló. Tapasztalat fontosabb mint egy msc szvsz. Legfeljebb tényleg beadod majd később a jelentkezést.
2013. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
MScvel is törölheted,ha nincs ismerősöd itt ott,akkor nyakig ülhetsz a saját szarodban,mivel senkit sem fog érdekelni,neked milyen képesítésed van,errős szóll ma Magyarország sajnos
2013. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha multihoz vettek föl, akkor válaszd azt! Én a BSc diploma után kis céghez mentem, szereztem sok tapasztalatot. Pár éve a cég a válság miatt lehúzta a rolót. Visszamentem tanulni, most ott tartok, h 3 diplomám van ebből 2 az egyik legelitebb egyetemről, de multinál szóba sem állnak velem. Nyilván nem kezdőnek való állást szeretnék, máshova meg úgy néz ki erősen ajánlott a kapcsolat.
2013. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!