Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, aki tanulna valami szakmát, de nem tetszik neki egyik sem a listáról?

Figyelt kérdés
Van csomó diplomát igénylő, meg OKJ-s, érettségit igénylő, meg szakmunka, meg végzettséget nem igénylő munka, de az összes lehetőséget átgondoltam és egyik sem lennék szívesen. Arra gondoltam olyan diplomát nem igénylő munka kéne, ami jól fizet, sok emberrel kell dolgozni, de nem értékesíteni és könnyű vele később vállalkozást indítani akár külföldön is.
2013. dec. 13. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:
én lehet eladó tanfolyamra megyek ha összejön
2013. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos sok ilyen ember van, akinek nem tetszik. Egyszerű, csinálj egy kuplerájt!
2013. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!