Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központ visszatérí...

A munkaügyi központ visszatéríti az állásinterjúkra való utazás költségét? Budapesten belül. Ha igen, havonta maximum hány alkalommal?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? :D
2013. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom havonta 1-2 alkalmat fizetnek vissza az utazásból.
2013. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Városon belül nem térítik vissza, csak ha másik városba mész. Egyébkén akárhány alkalommal mehetsz, már nincsen maximálva, csak le kell igazoltatni a "munkaadóval", hogy ott voltál.
2013. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Budapesten belül, azaz városon belül nincs térítés. Ha máshová mész, akkor igen. A munkáltatóval le kell igazoltatni hogy ott jártál (adatok, bélyegző, aláírás legyen a papíron), és a dátum egyezzen a jegykiadás dátumával. Csak buszt, ill. 2. osztályú vonatjegyet térítenek 90%-os mértékben. Maximalizálva nincs, hogy hányszor mehetsz.
2013. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régebben városon belül is visszatérítették, vagy nem? Egy ismerősömnek visszatérítették több ilyen útját is Budapesten (ő is budapesti). Ez két éve volt, azóta lehet hogy megváltoztatták.
2013. dec. 21. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Városon belül nem térítik. Ha vki vidékről megy Pestre állásinterjúra, akkor sem számolják el a helyi közlekedés költségét.
2013. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésről jutott eszembe, 2,5 éve várok egy útiköltségtérítést (kb. 2x150 km és BKV napijegy).

Beadtam mindent, jegyet, blokkot, igazolást az interjúról, később többször vissza is mentem megkérdezni megkapom-e valaha, mindig mondták, hogy várjak. Azóta is várok.


Akkor megyén belül/kívül megkülönböztetés volt, limitált alkalom, nem pesti lakosként Bp-n a napijegyet térítették. Pestiként szerintem nem fognak, bár szerintem kérdezd meg a helyi központban, az a biztos.

2013. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!