Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek bevállaljam ennyi...

Szerintetek bevállaljam ennyi pénzért?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem dolgozni egy szórakoztatóipari egységbe, inkább nem nevezném meg... a munka nem pultos meg ilyesmi, inkább "irodai".. 500 ft-s órabérrel kívánnak felvenni, majd nemtudom én már mennyi idő után kívánják 550-re emelni ...szerintetek bevállaljam ennyi pénzért? :(

2013. dec. 17. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más lehetőséged és nincsenek tartalékaid, akkor ez is jobb, mint a semmi.
2013. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából az zavar, hogy ezzel szemben aránytalanul sokrétű a feladat... nem megyek bele mert nem akarom, hogy egyértelmű legyen melyik helyről van szó (ha kifejteném az lenne), de a lényeg az, hogy gyakorlatilag a wc pucolásán kívül főleg az összes papírmunkán át mindent nekem kell csinálnom, de még vmi bárpultos betanításra is el akarnak cipelni ... nem lenne ezzel semmi bajom, de ezzel meg nagyon nem érzem arányosnak a fizetést... diákmunkával többet kerestem anno :S
2013. dec. 17. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkával persze, hogy többet kerestél,mivel megérte a munkáltatónak alkalmazni az államtól kapott támogatás miatt. Nem azt mondom állom munka de 500-550Ft /óra nem olyan ritka.
2013. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
ha ez bruttó, akkor törvénytelen, ugyanis a minimálbér ennél több.
2013. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne, hogy bruttó ..
2013. dec. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!