Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én most a szabadságomat...

Én most a szabadságomat töltöm ami 2009 -óta egészen idáig ami felgyűlt, két gyerek után, és le akarok számolni, ha töltetnek velem felmondási időt azt Én szabadság alatt letölthetem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivan? 2009 óta?
2013. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam! 2008 év vége óta vagyok itthon és 2099 -be született az első gyermekem, utánna közbe jött a tesó 2011- be. És most a két gyerek után ami össze gyűlt szabadságom azt kezdtem el tölteni 2013. október 13- tól. És január 14-ig kitart a szabadságom mivel 61 napom gyűlt össze az évek alatt! De közbe találtam egy másik munkahelyet, és ez végett leszámolok a jelenlegi melóhelyről de azt nem tudom hogy szabadság alatt tölthetem e a felmondási időt , ha a munkahely ragaszkodik hozzá!
2013. dec. 20. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:
kérheted, hogy x részét fizessék ki, így előbb tudsz kezdeni az új helyen, nekem 32 napot fizettek ki, a többit ki kellett vennem (szintén 2008-tól)
2013. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!