Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám elkezdeni?

Hogyan tudnám elkezdeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 42 éves férfi vagyok, és szeretnék jobb fizetésű állást keresni. Sajnos ott rontottam el, hogy nem mentem tovább főiskolára/ egyetemre így csak szakmáim vannak.

Dolgoztam már kertészként, autószerelőként, biztonsági őrként, buszsofőrként, kamionsofőrként.

Nettó 120-150 000 Ft-ot keresek, és jó lenne minimum 300.000-ret keresni nettóban. Milyen ágon tudnék ennyi idősen elindulni?


2013. dec. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
pénzügy/informatika. Ez a 2 húzóágazat. Úgy 10-15 év gyakorlattal már elég szépen lehet keresni. Én a helyedben inkább valamelyik szakmámmal próbálnék valamit kezdeni.
2013. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vállalkozáson is gondolkodtam már, csak sajnos itt falun nem sok hasznom lenne, kezdő tőke nélkül meg nehéz városban elhelyezkedni, meg kérdéses az is, hogy mi az amire kereslet is van...
2013. dec. 22. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz egyetemre iratkoznod, hogy az ott oktatodd tudást megszerezned, elég egy kis önszorgalom. Egy olvasójegy a könyvtárba kezdésnek pont megteszi, aztán lehet kölcsönözgetni azoknak a tudományoknak/szakmáknak a szakkönyveit amik érdeklenek. Ha a vállalkozásfejlesztés érdekel, én valami MBA könyvet ajánlanék neked.

Ja, és az internetes lehetőségeket se hagyd ki, 42 évesen még fiatal vagy, bőven vand időd bővíteni a tudásod! (Nyugodj meg, pártunknak és kormányunknak hála, több mint 20 év neked még a nyugdíj :D ).

2013. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Képzést ennyi idősen is el lehet kezdeni. A férjem is ennyi idős, egy év múlva lesz meg neki az első diplomája.

Hasonló helyzetből indult, fiatalabb korában valahogy elkavarodott a felsőoktatás közeléből, msotanra látta meg a lehetőséget.


De apámat is mondhatnám, aki 57 évesen is még diplomázott, mert épp elkezdte valami érdekelni.

2013. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!