Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lesz valakiből filmrendez...

Hogy lesz valakiből filmrendező Magyarországon?

Figyelt kérdés

Én nem szeretnék az lenni, csak érdekelne. Annyira nem tudom elképzelni, hogy ezek az emberek hogyan indulnak el, milyen pályát járnak be, stb.


Színművészeti Egyetem, rendező szak?


2013. dec. 26. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában ott végeznek a rendezők. Vagy színészként is rendeznek.
2013. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, Színmű, rendező szak.
2013. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Már bocsánat hogy ezut mondom Karácsonykor, de KOLTAI LAJOS egy tapló!!!! Sajnos volt szerencsém találkozni vele egy pár alkalommal, és mindig sikerült bebizonyítania hogy lenéz egy átlagembert, a stílusa jóval átlag alatti. Nem kicsit van elszállva magától. Én tök normálisan beszéltem vele, erre ő meg ...


Remélem te nem leszel olyan!

2013. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Koltai Lajosnak már fiatalon is olyan volt az alaptermészete, mint most, tehát ha nem rendező lenne, hanem pl. üvegfúvó, akkor is hasonlóan viselkedne.
2013. dec. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az lesz filmrendező, aki talál egy producert, aki finanszírozni fogja a filmjének a megrendezését.
2013. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!