Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Ki tud ajánlani egy...

Resi kérdése:

Üdv! Ki tud ajánlani egy NORMÁLIS külföldi munkaközvetítő céget? Természetesen elismert cégekre gondolok akik nem vernek át

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak hirdetések:


[link]


[link]


esetleg kérdezni is tudsz, hogy kit ajánlanak, kit nem...

2014. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mikor külföldre mentem magam intéztem mindent. Munkaközvetítő cég lehúz, fizetésből szállásból, repjegyből, és persze ha nem ver át. Mert volt lyan, kiment valaki kifizetett 300 ezeret és a végén melója se volt.
2014. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, ettől félek én is, hogy befizetsz x összeget és lehúznak se meló se pénz. Az első hozzászólónak köszönöm a választ ;)
2014. jan. 4. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Az atveres ott kezdodik, hogy befizetsz x osszeget...

Normalis, tisztesseges munkakozvetito nem kerhet penzt a munkavallalotol. Ha van szallaskoltseg, akkor az elso beredbol majd levonja. Az elore ilyen-olyan cimen penzt keroket ott kell hagyni.

2014. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, most kaptam egy ajánlatot Londonba, de 550GP kezdőtőke kell azon kívül én vegyem meg a repülőjegyet szállást fizessem és vigyek magammal paplant,törölközőt lepedőt. hát ez egy vicc.
2014. jan. 5. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt is nézz utána:

Akik átvertek minket külföldön

[link]

2014. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket ;)
2014. jan. 6. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!