Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hosszas gondolkozás után úgy...

Hosszas gondolkozás után úgy döntöttem keresek magamnak egy támogatót, mert fizetnem kell az albérletemet meg egyebeket egyetem mellett. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy csinos az arcom, de van rajtam egy kis túlsúly. Így esélyem se lesz?
2014. jan. 10. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne a diákhitel 1-et hanem a 2 vedd fel.

kollégiumba meg mindig van üresedé, főleg így félév végén.

2014. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Menj át levelezőre.
2014. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Hitel helyett,inkább külföldön vendéglátó-szállodai munkával próbálkozz a szünetben, ha van egy erős alap vagy társalgási szintű nyelvtudásod. Menj át levelezőre. Annyit megkeresel és mivel szállás, étkezés biztosított, félre is tudod tenni, hogy abból tudod fedezni a kiadásaidat, amikor itthon vagy. És a szezont és sulikezdést is rugalmasan tudod kezelni, ha épp nem szeptember elsején jössz haza, hanem csak októberben,ami plusz 1 havi fizetés.( az itthoninak x szerese)


Nekem ez vált be, így tudom befejezni a fősulit, sok éves itthoni kínlódás (1 munkahely + 1 cég + fősuli egy időben) után.

2014. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Sok gyökér, ki nem képes nőt szerezni magának, ugrik egyből a friss husira.
2014. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

hirdess:

Startapro.expressz ott vannak erre szakosodott rovatok.

Sok szerencsét!

2014. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Tudsz angolul és hajlandó vagy napi 4 órát dolgozni, lehet tudok segíteni. Nem xxx munka és nem mlm.
2014. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
En meg egy diaklanyt keresek. A kerdesre visszaterve aproneten kivul nem tudom hol lehet meg. A tovabbi valaszokra en is kivancsi vagyok.
2014. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!