Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaerő közvetítőn keresztül...

Munkaerő közvetítőn keresztül szerzett már valaki munkát?

Figyelt kérdés

Be vagyok regisztrálva legalább 5 ilyen helyre. Látom, hogy hirdetnek számomra is releváns munkát, de mégse keres meg soha egyik se. Az oldalukon keresztül megpályázom a munkát, de eddig soha nem hívtak be.

Érnek ezek valamit egyáltalán????



2014. jan. 21. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
itthon semmit
2014. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 1x regisztráltam be, akkor 2 hét alatt 2 állásajánlattal kerestek meg. Az egyiket el is fogadtam.
2014. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Gondolom diplomás vagy. A párom és több ismerős is az. Őket rendszeresen hívogatják a fejvadászok, pedig nem is keresnek munkát és nincsenek beregisztrálva sehová.

Én középfokú végzettségű vagyok, 4 év tapasztalattal. Mégse kellek sehová.

2014. jan. 21. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak érettségim volt (akkor még).

Viszont beszéltem franciául középfokon, mindkét cégnek ez volt fontos.

2014. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tényleg ki kell tűnni valamivel... Bár lassan a nyelvtudással se lehet. Angolul az emberek többsége valamilyen szinten azért elvan. Suliba meg ezt oktatták, hiába akartam én spanyolt is mellé. Itthon meg marha lassan haladok vele.

Szerencsés vagy!

2014. jan. 21. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt nyelvvizsgám addig senki sem keresett meg, mióta megvan 90%-ban telefonos rábeszélős munkákat akarnak rám sózni.
2014. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Ez nem hangzik túl jól... :/
2014. jan. 21. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ebben a hónapban adtam be 4 munkaközvetítőhöz. Főiskolai végzettségem van(közgazdász), nyelvvizsga nélkül, magyarul szinte sehol nem nézik.

A héten hívtak kétszer ugyanonnan. Gyári összeszerelői munkára van felvétel 4 műszakban. A másik 3 munkaközvetítő eddig nem keresett, igaz nem is kecsegtettek semmi jóval.

Az egyik helyen megmondták, hogy beadhatom a jelentkezésem, de nem tudnak igazából segíteni.

A másik helyen azt mondták, hogy csak ilyen gyári munka van mostanában.

2014. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!