Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elköltöznél idegen városba...

Elköltöznél idegen városba magasabb pozíció és több pénz miatt?

Figyelt kérdés
A több pénzt végül elvinnék a kiadások és ott lennél anyagilag mint a kevésbé jó pozícióval otthon.
2013. dec. 30. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Én igen jelenleg, mert úgy érzem jobban érezném magam, és új életet kezdhetnék, távol innen.
2013. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én megtettem. Később úgy kell alakítani az életet, hogy kevesebbet vigyen el az új életforma, és több pénzed marad.
2013. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fery66 válasza:
31%
Y
2013. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Külföldre mennék.
2013. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Én is költöztem külföldre, mikor a cég felajánlott egy másik állást külföldön. Nekem ez beleillett a karriertervemben, így rábólintottam.


A kérdés az, hogy ha anyagilag nem éri meg neked költözni, más miatt hasznos-e neked (új dolgokat tanulsz, jobb karrierlehetőség, környezetváltozás, stb...). Ha megéri, akkor menj, ha csak a baj lenne vele, akkor nem hinném.

2013. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
92%
Én költöztem már rosszabb városba, rosszabb fizetésért. A szerelmem miatt... :)
2013. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MINDENLÉBENKANÁL válasza:
82%
Nem feltétlenül.
2013. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló lennék mindenképpen. Ha magasabb a pozíció, akkor az jobban mutat az önéletrajzodban, és később még jobb állásod lehet. Arról nem beszélve, hogy előbb-utóbb önálló életet kell kezdeni. Hogy érted, hogy magasabb kiadások? Albérlet? Most hol laksz? Mert ha a szüleiddel, akkor ez a döntés mindenképpen szükséges.
2013. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Jól jönne, ha új életet tudnék kezdeni minden eddigitől távol.
2013. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Falun vagyok kénytelen lakni szüleimnél, mert nincs még elég tőkém albérletre. Inkább laknék egy normálisabb városban, mint falun. Még úgy is, hogy a bevételem bizonyos része elmegy a lakhatásra.
2023. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!