Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tovább a munkakereséssel?

Hogyan tovább a munkakereséssel?

Figyelt kérdés
Közel hozzánk nyílt egy bolt, oda szeretnék menni dolgozni hétvégente. Akár csak 1 napot is. De nem tudom hogyan álljak neki intézkedni. 17 éves vagy és lány. Regisztráltam a diáknavigátorhoz interneten, de azóta sincs semmi új fejlemény. A boltba meg azt mondták akik ott dolgoznak diákok a diáknavigátor által kerültek oda. Most hogyan tovább? Mit csináljak?
2009. dec. 5. 15:17
 1/3 anonim válasza:
Ha dolgozni szeretnél,mindenképpen személyesen kell intézned a dolgokat.Menj be a diáknavigátorhoz és ott regisztráld magad.Máskülönben nemfogsz elörejutni.
2009. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de 200-250 km van köztünk, szóval nincs a közelben.
2009. dec. 7. 12:21
 3/3 hayabusa ***** válasza:
Menj el személyesen, mert hiába regisztráltál hozzájuk, attól még úgyis behívnak személyes elbeszélgetésre ha munka van kilátásban.Látatlanban nem fognak kiközvetíteni senkit, hiszen egy regisztrációs űrlapot bárki ki tud tölteni.Döntsd el, megéri-e neked az a 250 km.Bár diákkal mennél, nemigaz?
2009. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!