Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online Sales pozícióra hívtak...

Online Sales pozícióra hívtak be holnapra, de már annyi kamu átverős cégbe belefutottam, hogy ennél is attól tartok, az lesz. Ismeri vki a Biogenic céget?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekel, hogy ügynökös jutalékos, mlm, vagy tisztességes bejelentett munkáról van-e szó. A szárnyas fejvadászon volt, ott asszem nem tesznek ki kamu mlmes munkákat, de bármi lehet végülis.

Mielőtt még megkövezne vki, hogy egy szerencsétlen vagyok, miért nem kérdeztem meg telefonon, nos, azért nem, mert nem jó azzal indítani, hogy mennyi lesz a fizu, hr-es tesóm ilyenkor már húzza is ki a listáról az illetőt. Szóval próbálok itt utánajárni. A hirdetésben egyébként korrektül meg volt fogalmazva a pozíció, de gyanús, hogy nyelv nem kell, jogsi viszont igen egy online sales munkához.



2014. jan. 29. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Online eladás. Online értékesítés. jutalékos valószínűleg és lehet, hogy hálózatot építeni kell.

Amúgy a cég honlapja [link]

De azért menj el, hátha hallasz valami újat

2014. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!