Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HOL JOBB AZ ÉLET? Jelen...

Ajisa kérdése:

HOL JOBB AZ ÉLET? Jelen pillanatban Hajdú-Biharban lakunk és elszeretnénk költözni, véleményetek szerint hol jobb élni?

Figyelt kérdés
Mi Eger és Szeged közt vacillálunk, párommal mind ketten vagyonőrök vagyunk és ilyen ágban szeretnénk elhelyezkedni vagy esetleg raktári és hasonló munkakörök.Vagyonőr/ Biztonsági őrként jók a telephelyek, plázák, irodaházak, nyári programok, fesztiválok,raktárak, gyárak őrzése. Szerintetek hol lenne jobb élni, tudjuk hogy mindenhol sanyarú az élet de melyik városban lenne elviselhetőbb. Fejtsétek ki légyszíves a véleményeteket. Előre is köszönjük!

2014. febr. 23. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeged munkaszempontjából szerintem kifejezetten nem jó! Én a helyetekbe inkább az ország nyugati részére mennék.
2014. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztrák hatát mellett, Sopron, Szombathely.
2014. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Gyöngyös, Győr és Budapest ahol jobb szerintem. Szeged semmikép!
2014. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! És Egerről mi a véleményetek?
2014. febr. 23. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egri voltam, szerettem ott lakni, viszont nem találtam munkát, így el kellett költöznöm. Szegeddel nem igazán tudom összehasonlítani, ott csak nyaralni voltam. Az nagyobb város, ott a Tisza, gondolom több lehetőség van - mondjuk van ismerősöm, aki onnan költözött el munka miatt.

Vagyonőrként nem ismerem a lehetőségeket, vagyonőr ismerősömnek Egerben is volt munkája.

2014. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén HB-ben lakom. Én Budapestet szemeltem ki eddig, de majd lehet Pécs, Sopron és Győr is. Ismerősöm 2 hónap alatt talált munkát 0 tapasztalattal, míg én 1 éve közmunkázom (és még ez is nagyon jó, sokan vannak akik ennyi ideig ülnek otthon). Nem szeretem a nagy városokat, de úgy tűnik hogy más választásom nem lesz. Egerből én úgy tudom a többség szintén pest felé indul.
2014. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Győr vagy Budapest.
2014. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!