Hogyan legyek gazdag?

Figyelt kérdés
20 eves ferfi vagyok! Dolgozok havi 90.000 ft ert... Tenyleg gazdag szeretnek lenni de nem lotto meg hasonlobol! Lehet buta kerdes de olyan emberek valaszat varom akiknek sikerult! Ha kell feladok erte mindent es csak a penz utan megyek de havi 90 ezerbol hogy legyek gazdag? Segitsetek ha tudtok koszonom elore!
2014. márc. 3. 23:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
51%
Minden hónapban tedd félre a fizud felét, és BÖLCSEN fektesd be. 10 év múlva kőgazdag leszel! Komolyan.
2014. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Drága barátom, én a 22 évemmel, ill. rajtunk kívül még pár száz ezren keressük a fenti kérdésre a választ. Annyi különbséggel, hogy van akinek még ennyi fizetése sincs.


Pl.: Az egyéni vállalkozást itt M. Országon nehézkes beindítani, a járulékot meg fizetni kell...


Pénzből lehet pénzt csinálni, szokták mondani. Miben van pénz...? Boltból van millió, abból is kétszer annyi. A multik kiszorítják a kisvállalkozókat.


"Külföldiába" ha ki tudsz jutni (ne a szomszédos országokba) akkor ott talán culágernek (legrosszabb esetben) el tudsz helyezkedni 4x ennyi pénzért. Talán még a fuvarozás amiben kicsit több pénz van, de akkor ugrik szinte minden szabadidőd. Nehéz ügy.

2014. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Fizetésed felét tedd félre, a félre tett pénz felét fordítsd képzésre, a másik fele a tőke. Amikor megfelelően képzett vagy a felgyülemlett tőkéből el tudsz indítani egy vállalkozást ami nagy eséllyel sikeres lesz. Ha rossz képzést vagy rossz ötletet választottál, kezd előröl. Általában a harmadik próbálkozás már meghozza a gazdagságot.


Ha nem tudod a fizetésed felét félre tenni, keres olyan munkahelyet ahol félre tudod tenni, vagy vállalj kiegészítő tevékenységet. Tavasz van, ha nem Budapesten élsz bérelhetsz kertet haszonbérletben (a termés valahány százalékáért) ott termelhetsz egyszerű terményeket, a kiadásod csökkented és a felesleget el tudod adni.


Menj külföldre szállodában, konyhára ahol szállást étkezést adnak így a kapott pénzed félre tudod tenni, kemény de a gazdagság általában nem könnyű elérni.


Ha a felvetet lehetőségekre mindre tudtál egy indokot mondani mért nem tudod csinálni és egy ötleted sem jött, hogy hogyan tudnád megcsinálni, sosem leszel gazdag.

Változtatnod kell a gondolkozásodon, hozzá állásodon.

2014. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
57%

szerezz diplomát és menj külföldre

én is ezt tettem, és 18500 eurót keresek havonta.

24/f

2014. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat hasznosak voltak tenyleg! Semmibe nem talaltam kifogast mindent megteszek hogy gazdag legyek!
2014. márc. 4. 17:37
 6/35 anonim ***** válasza:
63%

#4-es mivel foglalkozol kint?

Tényleg érdekel.

2014. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Az engem is erdekelne!
2014. márc. 4. 18:29
 8/35 anonim válasza:
programozó vagyok.
2014. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%

egész pontosan senior android software developer

a cég, ahol dolgozom, iOS és Androidos applikációkat készít.

2014. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 egy újabb válaszoló ***** válasza:
91%
Hűha akkor mennyit keresnek a senior programozók?:)
2014. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!