Józsi70 kérdése:

Hogyan legyek gazdag?

Figyelt kérdés
Akik milliomosok, milliárdosok, azok hogyan jutottak el odáig? Mert hogy nem a kétkezükkel dolgoztak meg érte az szerintem egyértelmű. Tőzsde,adócsalás vagy mi?
2014. márc. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Pedig vannak, akik az agyukkal, kitartásukkal és a két kezükkel dolgoztak meg a pénzükért. De ha szerinted ez ki van zárva, akkor nem ide kéne írnod, hanem valami bűnügyi kategóriába...
2014. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
10 ből 1 megdolgozott érte, maradék 9 csalt lopott hazudott, avagy jó időben jó helyen volt.
2014. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy lettem "gazdag", hogy minden hónapban kevesebbet költöttem, mint a bevételem volt, és a megtakarítások 15 év alatt szép kis summára gyűltek.
2014. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Tanulj jó szakmát, és folyton képezd magad, szakmailag-emberileg. Ilyen hozzáállással 3-4 év alatt már nettó 500 körüli összeget könnyen el lehet érni, én azt már gazdagnak mondanám M.o.-on.
2014. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb milliárdos valami olyat alkotott ami egyedülálló és az emberek napi szükségletét kielégíti. Lásd Bill Gates, Mark Zuckerberg, olajmágnások, sztársportolók, Red Bull...
2014. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tisztességesen is el lehet érni olyan vagyont, amiből magadnak és a családodnak biztosíthatod a jó életszínvonalat.

eszméletlen összegeket keresni rövid időn belül nem biztos hogy olyan jó dolog, mert hamar kiégsz, és a végén már egyre extrémebb dolgok kellenek hogy jól érezd magad.


szerintem havi 500 nettóból már kiválóan meg lehet élni, és nem veszíted el a kapcsolatod a valósággal.

aki túl sokat keres, az később nem fogja igazán értékelni a pénzt, és hajlamos lesz arra hogy szórja vagy elkényeztesse a gyerekeit, amivel tkp. nagyon kitol velük.

2014. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!