Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallottatok a Mitchell Consult...

Hallottatok a Mitchell Consulting Services Group cégről és Levente Szabó Emberi erőforrás részleg vezetőről?

Figyelt kérdés
Munkát ajánlottak, de kételyek merültek fel bennem ezért kérem a segítségeteket.

#cég #átképzés #Mitchell Consulting Services Group
2014. márc. 16. 14:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sziasztok!Ugyan ezt szeretném kérdezni én is,hogy valaki tud-e valamit,mert én is kaptam munka ajánlatott ettől a cégtől és nevezetű emberkétől,de már annyi átverés és hamis munkával kerestek meg,hogy most elővigyázatosabb próbálok lenni.Köszi előre is.

Segítsen valaki!

2014. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Senki nem tud róla semmit!
2014. ápr. 8. 14:28
 3/11 anonim válasza:
Teljesen valós minden amit leírnak! Egy megbízással 50 ezer forintot kerestem és hétfőn jön a következő ugyanennyiért!
2014. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Visszavonom amit írtam, csalás az egész problémám is volt belőle senki ne csinálja!
2014. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, a szerződés láthatóan szabálytalan de pontosan hogyan is okoz kárt ez a csapat?
2014. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is kaptam egy ilyen levelet. A csatolmányban kérik a bankszámlaszámot. Szerintem innentől kezdve nagyon gyanús az egész. Első alkalommal sosem kérnek el ilyen adatokat.
2014. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Marci111 válasza:

Kedves Atti21!

Ha nem titok, tájékoztatnál róla, hogy milyen problémád volt?

2014. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sziasztok.Nekem is van problémám velük!
2014. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom jók voltak a megérzéseim, hogy nem ugrottam be nekik.
2014. szept. 1. 22:01
 10/11 anonim válasza:
Jelenleg a bankszámlámat zárolták
2014. szept. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!