Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki hogy bírja a folyamatos 3...

Ki hogy bírja a folyamatos 3 műszakos munkarendet?

Figyelt kérdés
holnap kezdek 2 év munkanélküliség után egy gyárban, és 4 napos, folyamatos, 3 műszakos munkarend lesz. Ki hogy bírja? Család, barátnő, stb? Milyen ünnepnapokon kell menni?

2014. márc. 16. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem is unoka tesomnak is volt gyomor problémája éjszakás műszaktól (hogy függ össze nem tudom) nem egy kapcsolat barát amikor szombat vasárnap család lazit te meg mész, gyerek játszana te meg aludnál.....
2016. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Menjen a jó k.rv. anyjába ez a világ a háromműszakos munkarendjével ;-Đ
2016. febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja jön msi fiatalok nem birjàk mondjuk ezek a tâpos csirkén nevelkedett himnös pasik lehet tényleg nem de mai 50 évesek miskolci dam digépbe mèg ment aludni fusizni jàrtak èjszaka 23-4 közt nem csinàltak semmit sokszor .....
2016. febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
egészségükre ;-Đ
2016. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9%
szerintem ez a munkarend hamarosan megfogszünni mert lassan már a kutya se vállalja az éjszakázást.
2016. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy sokan vállalják az éjszakázást, mert jár rá műszakpótlék (ami jól jön valakinek aki adott esetben 100e körül keres) illetve éjjel általában a vezetőség sincs benn, így sokszor nyugisabb a légkör...
2016. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!