Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennetek ha tudnatok...

Mit tennetek ha tudnatok olyanrol aki feketen nem tisztesseges munkat vegez ugy hogy raadasul kulonbozo tamogatasokat is igenybe vesz?

Figyelt kérdés
Adohatosaghoz kell bejelenteni? Lehet kerni vagyonvizsgalatot stb?
2014. márc. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Bosszú?
2014. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán ;)
2014. márc. 28. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Az egyik ismerősöm így tett a volt férje ellen, hozzá is kimentek, hogy miből vette az autóját nem tudta igazolni. Ez két irányú. Névtelen bejelntést nem vizsgálnak.
2014. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vallalom a nevem, nem gond
2014. márc. 28. 23:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Es lett vmi belole??
2014. márc. 28. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
NAV és az önkormányzat imádni fogja. Kisebb településen mondjuk ésszel, mert sajnos az emberekben él egyfajta teljesen rosszul értelmezett betyárbecsület - inkább az ilyen embereket védi, bár amit neki kifizetnek, az ő adójából teszik. Csak gondolkodni azt má' nehéz.
2014. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Vigyázz,mert ha megtudja akkor pár ,,kisdarab" haverja nehogy meg keressen,mert rád fogja küldeni őket ez 1000%,és ők ne viccelnek.

Komolyan mondom ez nem játék,max névtelenül jelentsd,de rá fog jönni az a baj és akkor jajj neked vagy valamelyik családtagodnak esik baja.Nagyon figyelj.

2014. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Én csak csendben bosszankodok ilyenen, hogy más szinte nyíltan csal és gazdagszik, míg én tök becsületesen próbálok evickélni. Ő meri én nem merem és nem is szándékozom csalni.

Egyszer az ilyen ismerősömhöz kimentek ellenőrzésre, amikor rendkívüli segélyt kért. Otthon volt plazma tv, értékes ékszer, gyönyörű lakás. Kérdőre vonták, mire azt válaszolta, hogy évekig külföldön dolgozott ezért, most azért adja el, mert átmeneti anyagi csődben van? ÉÉÉS megkapta a segélyt!! (nem cigány az illető)

Én meg, ha átmegyek a piroson, már jön is a csekk..

2014. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ettol nem felek, norol van szo ;)

A valaszokat koszonom!!

2014. márc. 29. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Igen, nem csak a férjét kaszálták el, hanem őt is. Az autót el kellett adni, hogy a bírságot ki tudja fizetni.
2014. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!