Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonba vagy Birminghambe...

Londonba vagy Birminghambe érdemesebb kiköltözni?

Figyelt kérdés
Melyik városban könnyebb jelenleg munkát találni, megélni? Folyékonyan, akcentus nélkül beszélek angolul, idegenforgalmat tanultam, több évig voltam 4 csillagos szállodában recepciós. Mosogatáson és felszolgáláson kívül bármilyen munkát elvállalok. Londonban vagy Birminghamben van nagyobb esélyem elhelyezkedni?

2014. márc. 29. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Képzeld, idekint több millióan beszélnek folyékonyan akcentus nélkül angolul, és mégis felszolgálók.
2014. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi van első, nem jött be a nagy angliai álom és most itt vezeted le a frusztrációdat?


Bocs, kedves kérdező, nem tudok válaszolni a kérdésedre, csak annyit szeretnék mondani, hogy úgy örülök, hogy végre azt látom, hogy "folyékonyan, akcentus nélkül" és nem azt, hogy "perfekt vagyok angolból". :)

Sok sikert a munkavállaláshoz, biztosan fogsz olyan munkát találni, ami nem mosogatás vagy felszolgálás, mivel (képzeld első) nem mindenki felszolgáló az országban.


Egyébként így "látatlanban", mint aki csak turistaként járt többször Angliában, azt mondanám, hogy London, de majd valaki remélem mond közelebbit.

2014. márc. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen a területen nem ismerem az elhelyezkedési esélyeket, de a megélhetés határozottam Birmingham -ben olcsóbb.
2014. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegenforgalomban akarsz dolgozni, akkor semmiképp sem Birmingham. London esélyes, bár ide szerintem 1400-1500 nettó alatt nem éri meg kijönni.
2014. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!