Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan munkahely, ahol...

Van olyan munkahely, ahol betanítják az embert?

Figyelt kérdés
3.munkahelyem, és tiszta szenvedés, de már meg sem lepődöm. Ülj ide,és csináld. Pedig nagyon mondták, hogy segítenek,de órákig ülök itt egy olyan dolog mellett, amihez 2 mondat segítség is elég lenne. Eddig mindenhol ez ment, aztán persze ment a számonkérés utána, hogy rosszul csinálod...
2014. ápr. 18. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az első munkahelyemen dolgozom (1.5 éve).


Panaszra nincs okom, betanítottak rendesen, leiratták velem egy füzetbe, hogy melyik rendszert hogyan kell használni lépésről-lépésre, mivel összetett munka elmondták azt is, mit hogyan érdemes számolni és bármikor kérdezhettem vagy kérdezhetek a mai napig is a kollégáktól vagy az osztályvezetőtől..


Hát a rendszerek használatán kívül amiket leirattak velem megmondom őszintén nem igazán értettem addig amíg magamtól rá nem jöttem a lényegére. Pl. én egy adott dolgot teljesen más logikával számolok mint ahogy nekem azt mutatták/ tanították. A végeredmény ugyanaz, csak nekem ez így sokkal könnyebb. :)

2014. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!