Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Paypal számláról vásároltál...

Paypal számláról vásároltál már? Tapasztalat? (lent)

Figyelt kérdés

paypal számláról vásároltál már??

Ha igen,akkor írd meg,mennyire megbízható és tényleg igaz-e ez a kattintgatós dolog.

És egyáltalán:Miért éri meg nekik,hogy kattintgatunk ők meg adják a pénzt??


2009. dec. 23. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
??? Valamit keversz... Két különböző dologról kérdezel.
2009. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom... awsurveys.hu-n kattintok és 4 eurót meg 6 eurót lehet egy kattal kapni.és onnan utalom át paypal-ra.és pl.EBay-n lehet paypal számlával fizetni.és valaki fizetett már így???
2009. dec. 25. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem az egész kérdést. Vagyis egy kicsit zavaros a kép, de azért megpróbálok válaszolni. Kb egy éve használtam paypal-t, de ha jól emlékszem a paypal számlád annyi, hogy regeled a visa vagy akármilyen erre alkalmas kártyádat és ennyi. Ők nem adnak semmi pénzt, nem tudom ezt honnan szedted. A saját pénzedet használod. És igen, a paypal biztonságos, én 100%-ot mondanék, annak idején rengeteget használtam, jó dolog.:)
2010. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na úgy értem,hogy

www.awsurveys.hu-n kattintgatok és mindig gyűlik a pénz a számlámon.

és onnan utalom át paypal-ra.

és ez nekik miért éri meg?, biztosnágos az awsurveys.hu?

2010. jan. 5. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
nemtudom miez de a ptc cég akkor egy nagy szar. ha sokat ígér tuti nemkapod meg..keveset tudsz gyűjteni 3 hónap alatt 1 dollár max. mer az legalább fizetXD szal hülyeség az egész. az egy dolog hogy másra is használják a paypalt vagy az alerpayt de a kattingatós dolgok nagy átverések.
2010. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom,de írták már sokan,h ez nem így van :S szóval nem tudom...

Tehát akkor legalább a paypal megbízható :)

2010. jan. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!