Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet a székesfehérvári...

Hogy lehet a székesfehérvári IBM-hez bekerülni?

Figyelt kérdés

Voltam már 2 interjún is, de mindig elutasítottak. Első esetben: gyenge angol. Aha? Napi szinten használom, méghozzá éppen IT környezetben.

Másodszor: Szerintük agilis a személyiségem, sokat beszélek meg túl domináns vagyok.


Ugye csak nekem tűnnek gyenge kifogásnak ezek? Távfelügyeletből, rendszerfelügyeletből és karbantartásból 3+ év tapasztalatom van, mondjuk nem hivatalosan. Pár "haveri" cégnek csinálom, ott van unixtól rendszertől elkezdve minden. De ezek csak ilyen "zsebpénzes" melók, és már nagyon kéne valami rendes munka. Bezzeg a 18 éves newbie-okat felveszik, és egy ott dolgozó ismerős panaszkodott is rájuk, hogy sok gondot csinálnak? Vagy magas volt a fizetési igényem? (150e nettó)


Felsőfokú képzettségem van, de sajnos nem diploma. Az ok egyszerű: nem volt keret elvégezni a mérnökit.


Előre is köszönöm a válaszokat, trollok kíméljenek!



2014. ápr. 25. 09:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt halkan megjegyzem, hogy az IBM nem egy kimondottan jól fizető munkahely. Délutáni, éjjeli pótlékokkal együtt összesen keresnek ott 150 nettó körül, entry levelen.
2014. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A mostani nettó 77-emhez képest a 150 az álomfizu! De akkor milyen munkahelyet ajánlasz? Leszögezem megint, hogy pályakezdő vagyok és még nem voltam nagyobb cégnél rendes munkaidőben. Van ez az OKJ-s felsőfokúm, de igazából a suliban nem mondtak sok újat, amit tudok azt tapasztalati úton szereztem meg, és azokat a dolgokat átlátom teljesen. A tervezéstől a megvalósításig. Hát igen fura lesz majd team-ben melózni, mert eddig mindent egyedül csináltam.
2014. ápr. 28. 14:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesten gyakorlatilag minden multi többet fizet ennél.
2014. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
93%

bocsén hüjeségeket fogok kérdezni ugyhogy okositsatok kicsit.

Székesfehérváron merre van helyileg az IBM?

Mivel foglalkoznak? van ott valami gépkezelő meló vagy ilyesmi?

weboldaluk van?

mely városokból van hozzájuk céges busz?

Ugyanezek a kérdéseim a videoton holding zrt-vel kapcsolatban is

2014. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14:


Kicsit későn válaszolok, de:


Az IBM a Videoton Ipari Parkban üzemel, a Berényi úton.


Gépkezelő meló szerintem az IBM-nél nincs, elvileg informatikai/szellemi munkakörbe keresnek oda embereket.


Az IBM weboldala: [link]


Azt nem tudom mely városokban van oda céges busz. Lehet megoldható, hogy a Videoton-os szerződéses járattal járjál be, az pedig számos településről jár be.



A Videoton Holding Zrt-nél szintén a Berényi úton van, a Videoton Ipari Parkban (of course).


A Videoton Holding Zrt-nél a leányvállalatoknál szokott lenni gépkezelői pozíció, például a Videoton Autóelektronika Kft-nél.


Szerződéses járat több településről van, fejből nem tudom az összeset, de van járat – ha jól emlékszem – Várpalotáról is.

2019. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!