Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 éves lányként eladói...

20 éves lányként eladói végzettséggel mik a kilátásaim, mi a legjobb lehetőség?

Figyelt kérdés
Szakmában max. minimált tudnék keresni, cserébe garantált a rossz munkahelyi hangulat, viszont biztos pénz. Feketét nem tudom mit vállalhatnék, de az meg ugye nem jelent kiszámítható pénzt. Szakmán kívül se tudom, milyen állásokra lehetnék jó. Képzettséget nem igénylőkkel szintén. Szerintetek milyen állást nézzek, mi a legjobb lehetőség? Lehetőleg olyat szeretnék, ahol nem aláznak meg minden nap, mert az akaszt ki a legjobban elég érzékeny vagyok.

2014. máj. 1. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Legjobb lehetőséged vagy eladó vagy gyári összeszerelő munka.
2014. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

azert arra kivancsi lennek, hogy amikor eladoi kepzesre jelentkeztel, mire szamitottal? vagy epp csak az volt a legkonnyebb, amihez semmit nem kellett tanulni, igy kijartad? 20 eves vagy, azert par evvel ezelott mar eleg egyertelmu volt hogy az eladoi kepzes semmire sem lesz jo, csak minimalberes munkara.


egyebkent sajnos leirtak elottem masok: gyari melo szalag mellett, eladoi melo valami hiperben vagy helyi boltban, minimalberert. kepezd tovabb magadat, mert ezzel nem sokra fogsz menni.

2014. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesco pénztáros, árufeltöltő.
2014. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez pont az a szakma, amivel még maszekolni sem lehet nagyon.. max ha van ismerős ki zsebből fizet. De az nem mindenkinek van a szekrényben.
2014. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a szakmát tanultam,de nem dolgoztam eladóként.Gyárba dolgoztam 2 műszak nettó 110 és hétvégén nem kell dolgozni.Közbe esti gimnáziumba járok,most fogok érettségizni.Nem könnyű a két gyerek mellett,de végigcsinálom mert a komolyabb tanfolyamok mind érettségire épülnek,és azóta úgy gondolom hogy ez már alap.
2014. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az karierr.
2014. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!