Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvettek egy munkahelyre, es...

Felvettek egy munkahelyre, es ma kellett volna kezdeni meg szerzodest irni, de nem tudtam bemenni, mert belazasodtam. Akkor en most luzer vagyok?

Figyelt kérdés

Fiu vagyok, ugyhogy engem lever nagyon erosen egy láz. 38,5 volt reggel... este sztem tobb, csak akkor nem volt mivel megmernem.


Betelefonaltam a vezerigazgatonak, azt mondta oke, pihenjem ki.


Es most itt rohognek rajtam, h mennyire gyenge vagyok. Meg beteges.


Az mondjuk tenyleg igaz, h az eronletem egy doglott macskajeval egyenlo meg vezna is vagyok. Meg az idegrendszerem is rozoga, hajlamos vagyol depressziora. De gondolom ezek kovetkeznek a fizikai allapotombol...gyenge testtel ne is varjunk sikeres eletet


2014. máj. 6. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Szedd össze magad! Szerintem csak izgultál és ezét lázasodtál be.
2014. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
*ezért
2014. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hat van benne valami... mondjuk alapbol fajt a torkom, de a stressz amiatt jott ki, h a munkahely az instenverte kobanyan van...nagyon nyomaszto kornyek...buszon azt hittem osszeesem a feszkotol...sok cigany miatt
2014. máj. 6. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem egy rugalmas munkahelyem van, bárki bármikor mehet szabira, táppénzre, elmehet előbb ha dolga van stb., de azt tuti nem néznék jó szemmel ha valaki már az első nap nem jön be.
2014. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nekem még szerződésem sincsen! Most mentem volna be lázasan megírni a szerződést, aztán hánytam volna ott és küldtek volna haza?


Az lett volna még csak a pofátlanság, hogy rögtön betegállománnyal kezdek...


Meg eleve kérdezték interjún, hogy mikor kezdenék. Én meg mondtam, hogy másnap! Szóval ez nem ilyen sürgős állás, hogy muszáj, hogy meg legyen a létszám.

2014. máj. 6. 17:13
 6/11 anonim válasza:
bementem volna a helyedben, hogy lássák, hogy nem kamu. nem a táppénzről van szó. fenntartják a helyed?
2014. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
holnap már be tudok menni...gondolom mára nem tudtak szalasztani egy új embert.
2014. máj. 6. 20:08
 8/11 A kérdező kommentje:
annyira xarul voltam, hogy még annyira sem birtam felkelni, hogy a villanyt leoltsam...hajnal 2kor került csak rá sor.
2014. máj. 6. 20:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem vett rád jó fényt,sajnos.

Én a helyedben bementem volna,figyelj ilyenkor muszály ha szarul vagy akkor is,hideg meleg váltó fürdő és kész is van.

Én volt,hogy nagyon magas vérnyomással mentem be akár dolgozni úgyhogy majd felrobbant a fejem,hogy lássák rád mindig lehet számítani ha bementél volna tuti felfigyelnek rád és ha előléptetés van ez is plusz pont hidd el.

2014. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma bejottem, pattogtak is a dolgozók, h megfertozom oket
2014. máj. 7. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!