Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki dolgozott már kínaiaknak? Pl. Az Ázsiában. Milyen munkaadók? Vagy jobb elkerülni őket?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket, csak olyan írjon, akinek van tapasztalata velük, amit konkrét példával tud alátámasztani!


Rendesen fizettek-e és mennyit kerestetek? A bejelentéssel nem volt gond?



2014. máj. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Jobb elkerülni őket. Sokkal rosszabb munkaadók még a magyar kisvállalkozóknál is.
2014. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Így van, náluk undorítóbb rabszolgatartó népet a föld nem hordott a hátán.
2014. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjatok már példákat is.
2014. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék rá...
2014. máj. 7. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak étteremben dolgoztam, oda ne akarj menni.


Itt már többen válaszoltak, én is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


4 éve 300 Ft órabért kaptam, viszont a túlórát nem fizették ki - márpedig abból is volt elég sok. Egy napra 3000-et kaptam, plusz ebédre egy levest és valami zöldséges tésztát, húst nagyon ritkán.

Nagyon sokáig nem jelentettek be, csak tologatták hogy igen, majd. Aztán végül be lettem jelentve, de addigra elegem lett belőlük.

2014. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!