Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Múlt héten azt mondta leendő...

Múlt héten azt mondta leendő főnököm, hogy enyém az állás. Ma meg, hogy előbb valami képzést el kell végeznem önköltségen, csak akkor az enyém. Van erre valami orvoslat?

Figyelt kérdés
Van jogom ez ellen hadakozni, egyáltalán: hová fordulhatok ezzel, ahol nem röhögnek egyből körbe? Vagy hagyjam a fenébe?

2014. máj. 20. 13:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Pedagógus diplomám van, tanítottam is több évig (igaz, részmunkaidőben), de tudtommal ez nem elegendő ennek az állásnak a betöltéséhez.


Amúgy nekem is fura, hogy ilyen gyorstalpaló ez a tanfolyam (vagy nevezzem inkább betanításnak? Nem is tudom, mi lenne a megfelelő szó rá). A leendő(?) főnököm elmondása szerinte el lehet intézni, hogy "helybe hozzák a tanfolyamot", tehát gyakorlatilag csak valami e-mailben kapott papírt kellene kitöltenem (amolyan tesztfélét), és kapnék valami könyvet is. Hát ebből állna a "nagy képzés", és ez kerül több, mint 40.00-be, aminek a felét még át is tudná talán vállalni leendő(?) főnököm (elmondása szerint), és mondta, hogy erről persze írnánk papírt, meg hogy elvileg ezt ő vissza is fizetné nekem, de csak azután, miután már nem csak kifelé megy a pénz, hanem be is jön valami. Ő fogalmazott így.


Amúgy nekem való lenne az állás, és be is jelentene (legalábbis ezt mondja, és lehet, tényleg).


Szóval elég faramuci helyzet...

2014. máj. 20. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!