Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OKJ-s szakmai gyakorlatért...

OKJ-s szakmai gyakorlatért hivatalosan mennyi a fizetés?

Figyelt kérdés
Tanulói szerződéssel megyek, szakmai gyakorlatra egy igen nagy céghez. Nyáron 160 órát kell ledolgoznom, és szeptembertől heti 2 napot kell mennem. Állítólag kérnek bankszámlaszámot, és akik oda jártak kaptak erzsébet utalványt is.
2014. máj. 24. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Örüljél ha nem te fizetsz !.
2014. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam sok hülyeséget mint a tiéd is. Lehet van ahol így van, de én hivatalosan kérdeztem.
2014. máj. 24. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Én anno 4 éve 10 napra kaptam 15 ezret havonta!
2014. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első nem írt hülyeséget, nekünk is kellett teljesíteni 5 hét szakmai gyakorlatot külsős cégnél, és semmit se kaptunk érte. A munkába való betekintésen kívül.
2014. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
havonta 10400 ft-ot kapok,és én egy hetet dolgozom,egy hetet suliba vagyok
2014. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szakmai gyakorlatnak nincs hivatalos minimálbére, mivel ez nem rendes munka. Így annyit adnak amennyit jónak látnak, akár ingyen is dolgoztathatnak, de ha már kérnek számlaszámot az jó jel.

Kérdezd azokat akik korábban náluk voltak gyakorlaton, csak ők tudnak biztosat mondani.

2014. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!