AndyB kérdése:

Van-e jogom hozzá?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozom, asztalosként, havi 290 órát dolgozom, hétfőtől szombatig, teljes ellátással, de az étel sajnos nem elég a szoba ahol lakom, nagyon hideg, cska egy kis csikókályha van bent és észrevettem, hogy szivárog a füst belőle néha, olyan fejfájásom volt miatta azt hittem belehalok, 5 eurót kapok órájára, nem elég mot tehetnék, legalább 7 eurót szeretnék, sok ez szerintetek ?

#asztalos #magyar állampolgár fizetés
2014. jún. 1. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jogod nincs emelést kérni, csak lehetőséged. De egy 40%-os emelésbe senki sem fog belemenni.


Gondolom azt hitted Németországban aranyéleted lesz. Bár azon csodálkozom hogy havi 1450 euróból hogy nem jössz ki, ha van lakásod és valamennyi kosztod is.

2014. jún. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kell csodálkoznod, mert leteszek minden egyes centet, egy évre jöttem ki, hogy lakást vehessek, meg befelyezhessem az egyetemet, abból a pénzből amit keresek, de nagyon terhelő a munka !
2014. jún. 1. 13:18
 3/12 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy legálisan havi 290 órát dolgozz...
2014. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetemen ne erőltesd: "Befelyezem"
2014. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy legálisan 160 a munkaóra egy hónapban, de én 290 fölött dolgozom és mivel nagyon hiányos még a német nyelvismeretem, szerintem átbasz a főnök, ha papíron nem is...
2014. jún. 1. 15:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Erre meg ne térjünk ki az egyetemmel kapcsolatosan, a 4 évből 3 évet elvégeztem, egy év maradt, mivel sok a labor meg az elmélet mellette nem tudtam dolgozni, segélyt nem kapok nem is kértem soha, szülői támogatás nincs, ezért lefagyasztottan egy évre a tanulást, mert elfogyott szinte minden pénzem, kölcsönt, meg soha nem kérek nem is fogok, és nem arrogáns meg semmitmondó válaszokat várok, hanem konkrétumokat, hogy mit léphetek négy hónap után.
2014. jún. 1. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A diakhitel meg az ordog muve isten tagadasara?:D
2014. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Őszödi Ferenc ***** válasza:
Hát ha kioktatást nem is, azért őszinteséget kap tőlem: Magát jól átverik.
2014. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 supra01 válasza:

Nekem is van kint asztalos ismerősöm még vasárnap is dolgozik mindig. 2000 körül keres de napi 14 eur a szállás.

Ha gondolod kérj emelést, max nem adnak, de egy próbát megér.

2014. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Végöl kaptál

emelést ?

2018. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!