Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az emberek miért várják...

Az emberek miért várják ennyire a sült galambot a szájukba? Miért nem fogadják el, hogy a munka nem csak úgy repülni fog az ölükbe?

Figyelt kérdés

Ami miatt feltettem a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__5..


Olyanokat vár el, hogy egy 8 általánossal vagy max érettségivel felvegyék munkára és majd utána elküldik kitanulni pl mérnöknek.

Érdemes elolvasni az ottan i beszélgetést. Nem olyan hosszú.


2014. jún. 1. 19:01
 1/4 anonim válasza:
23%
Mert zsidók.
2014. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Mert hülye. De azért jó volna, ha az én állítólag keresett diplomámmal egy kicsit könnyebben találnék munkát itthon...
2014. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy én a 4 szakmámmal amit imádok végezni.
2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert egy gyökér. Ha diplomája lenne, akkor azon nyavíkolna, hogy miért nem veszik fel sehova/hívják be interjúra, miért mindig csak a csókosak....


Nincsenek meg az alapvető kvalitásai a sikerre, és másra akarja hárítani a felelősséget.

2014. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!