Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás munkanélküli meg nem...

Diplomás munkanélküli meg nem hirdetett állásra pályázna, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nincs munkám és arra gondoltam, hogy pár hivatalba (járási, föld és önkormányzat) csak úgy beküldeném az önéletrajom és egy kísérő levelet. Nem tudom, hogy e-mailben vagy hagyományos levélben, személyesen túl rámenős lenne? Kinek címezzem főnöknek (kicsinek vagy a nagynak) vagy HR-esnek? Ismeretségem nincs, csak egyetemi végzettségem és két középfokú nyelvvizsim. Esetleg valakinek valami tanácsa (külföld nem opció) vagy tapasztalata, hogy minél hatékonyabb legyen.
2014. jún. 2. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A személyes találkozás híve vagyok. Fogd az önéletrajzodat, menj be a hivatalba, ott keresd a titkárságot, majd mondd el mit szeretnél. Tegyél jó benyomást, valamint ha adnak rá lehetőséget beszélj a vezetővel is.


Mondd el, hogy szeretnél bekerülni hozzájuk, viszont nem láttál megpályázható állást. Ezért hoztál önéletrajzot, és ezért kéred őket, hogy vegyék figyelembe a jelentkezésedet, ha olyan munkakörbe keresnek embert ahová megfelelőnek tartják a végzettségedet.

2014. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy előre juss pofátlannak és nyomulósnak kell lenni.
2014. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok. (de még tart a felmondási időm, bár dolgoznom már nem kell.).

Érdekelne, hogy hogyan fogadnak, mennyire jársz sikerrel, meg ilyenek.

2014. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyekre az utcáról nagyon kicsi a valószínűsége, hogy felvesznek, földhivatalban dolgoztam, protekció nélkül esélytelen, főleg, hogy mostanában a rehabosok kellenek félállásba oda is, ami olcsó és támogatható. Önkormányzat dettó, hónapok és magas protekció kell a legutolsó iktatói munkára is, sajnos tapasztalat.
2014. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!