Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismeritek a Del Rey kiutaztatá...

Ismeritek a Del Rey kiutaztatási irodát? Szeretnék Görögországba menni egyik nyáron, az egyetem után. Legvalószínűbben jövő nyáron. Írnátok infókat, tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 18:44
 1/7 yakumo18 válasza:

Én még nem hallottam róla.

Mi mindig az Apollon Travellal utazunk, megbízhatóak,pontosak,gyorsak, és ami nagyon fontos...olcsóak!!

2014. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem utazási iroda, hanem a kiutaztatásban segít és a munkavállalásban :)
2014. jún. 17. 13:29
 3/7 anonim válasza:
Szia,ha kapsz valami választ lécci oszd meg velem is :) Én is szeretnék menni cska kicsit félek :)
2014. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Ők nem utazási iroda, hanem egy olyan szervezet, akik szakmai gyakorlatokat és nyári munkát szerveznek kizárólag fiataloknak.

Nekem egy barátnőm utazott velük 2013-ban,nyelvet akart gyakorolni, nagyon jó érezte magát, a beszámolóját olvashatod a weboldalon. :)

Én mocskosul irigykedtem, akkor láttam a fotóit, de tudom, hogy sokat dolgozott.

Ha nem kötne a suli, akkor én is kipróbálnám a dolgot..

2014. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Nem utazási, csk nem tudtam h megfogalmazni. A lényeg, hogy akkor onnan épségben vissza lehet érni, nem visznek el khm... ribinek, igaz? Mert sok olyat is hallani, de ha már nekem 2 ismerősöm, meg ez a te ismerősöd is volt, és épségben visszajött, akkor csak nem lenne gond, nem?
2014. jún. 18. 15:30
 6/7 anonim válasza:
Sitten lenne az egész banda, ha ilyesmihez lenne közük. Iszonyat sokan ismerik őket.. Nálunk a debreceni egyetemen kint vannak minden expón és börzén. Nem tűnnek kannibálnak. :D :D
2014. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én voltam velük kint görögben és jelentem minden rendben volt. Sokan kellett dolgozni, de ezt megmondták előre hogy a hoteleknél mindig ez van, ha sok a vendég pörögni kell.


Viszont a szabadidőt mindig bulikkal ütöttük el, a személyzeti szálláson rendeztünk valamit, vagy elmentünk szórakozóhelyekre táncolni.Ami az elején furi volt hogy amikor megtudták hogy dolgozók vagyunk sok helyen kaptunk ingyen italt vagy nem kellett belépőt fizetni. Meg persze a tengerpart ahhhhh


Én nem bánom, hogy a Del Rayhez fordultam, korrektül megtalálták nekem a helyet, minden rendben volt a papírjaimmal is. Az hogy a főnököm nem volt normális arról nem hiszem hogy ők tehettek. :)))

Úgy tudom, hogy mindenki aki náluk dolgozik már dolgozott külföldön. Nekem anno egy Dénes nevű srác segített aki anno spanyolba volt velük. Ha dobsz rám egy privit, akkor megadom az emilcímét.

2014. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!