Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet egy önéletrajzba...

Hogyan lehet egy önéletrajzba a bérigényt beírni ha azt kérik, de leírták a fizetés teljesítmény alapján van?

Figyelt kérdés
Mondatba kell foglalni vagy csak biggyesszem oda a számokat?
2010. jan. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bérigényt ne az önéletrajzba írd, hanem a motivációs levélbe.
2010. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmit szoktam írni:


Bruttó havi bérigényem: x Ft


És ezt a motivációs levél végére, elköszönés előtt, mert nem ez a legfontosabb mondanivaló, még ha kérték is.

2010. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy részmunkaidős telefonos állás, nem hiszem hogy szükséges motivációs levél. Mit írhatnék bele? Kell nekem ez az állás mert... vagy Azért választottam önöket mert nincs jobb? nekem a minimálbér is jó csak legyen már valami... Szóval nem tudom hogy írjak e vagy ne és hogyan.
2010. jan. 4. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenhova érdemes küldeni motivációs levelet, mert végtére is az önéletrajzot nem egy szál magában kell elküldeni. A kísérőlevélben írd meg, hogy miért jelentkezel, hol találkoztál a hirdetéssel és hogy nagy vonalakban ki vagy.
2010. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!