Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A győri Audiba miért nem...

A győri Audiba miért nem lehet protekció nélkül bejutni?

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon idegesít.Az egy érettségivel rendelkező kis pitsák ott ülnek az irodában, míg más a sorok mellett döglik.

A mérnök akit felvettek sor mellé keres 150-et 8 hónapja, a kis csaj érettségivel 2 hónapja 250-et keres, persze nettóban.


2014. jún. 25. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez megy mindenhol. Nyalni és térdelni tudni kell.
2014. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Milyen mérnökök keresnek 150-et?
2014. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ide valóban nem lehet bejutni külsősként. A protekció az persze mindenhol divat. De ez a cég kifejezetten azt csinálja, hogy tanulmányi szerződést köt a fiatalokkal, csak úgy vesznek fel embereket irodára. Tehát gyakorlatilag 30 év felett már teljesen kizárt, hogy munkát kapj,pláne külsősként ennél a cégnél.
2014. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem felvettek volna egyetem után mérnöknek, miután befejeztem náluk a nyári gyakorlatm. De végül mégsem költöztünk el Pestről emiatt. Semmi protekcióm nem volt.
2014. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért mérnököket elég sűrűn és elég sokat keresnek. Nem hiszem, hogy csak protekcióval lehet bekerülni és azt se, hogy az összes mérnök a sorok mellett döglik nettó 150-ért.
2014. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Valaki magyarázza el, hogy ezeket a válaszokat miért pontozzák le...
2014. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

azért pontoznak le mert nyomorékok és keserű a szőlő

mindig könnyebb a saját balfa*zságunkat másra fogni meg arra, hogy térdelni kell biztos a munkáért

az meg a másik ami biztos, hogy ott egy érettségivel recepciós munkát is neccesen találsz

csak nézzetek fel professionra:

[link]

5 oldalnyi munka, 90%-a mérnöki, tehát akkor hol az a protekciós, állás meghirdetése nélkül való bekerülés?

2014. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

23:26


A mérnöki állások 90% a már rég be van töltve!


Azt hiszed mérnökből nincs túlképzés? Elég naiv lehetsz, ha ezt elhiszed.

2014. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mérnökökből túlképzés van? Elég naiv lehetsz, ha ezt elhiszed. Netán te valami szabadbölcsész vagy, vagy andragógus?
2014. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én villamosmérnökként végeztem, jeles Bsc és Msc diplomával. Öt helyre adtam be jelentkezést már az utolsó félévben, négybe vettek volna fel, mind legalább bruttó 320.000 kezdőfizetést ajánlott. Volt tisztán szoftveres és kevert pozíció is. Rengeteg nyitott hely van, csak kicsit rugalmasabb hozzáállás kell. Én eredetileg beágyazott autóipari rendszerekkel szerettem volna foglalkozni, oda pont nem vettek fel. De ettől még nem mondhatom, hogy nincs rengeteg lehetőség.
2014. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!