Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A győri Audiba miért nem...

A győri Audiba miért nem lehet protekció nélkül bejutni?

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon idegesít.Az egy érettségivel rendelkező kis pitsák ott ülnek az irodában, míg más a sorok mellett döglik.

A mérnök akit felvettek sor mellé keres 150-et 8 hónapja, a kis csaj érettségivel 2 hónapja 250-et keres, persze nettóban.


2014. jún. 25. 18:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! Engem is baromira idegesít ez, tehát nem vagy egyedül! Nálunk varrónő szakmunkást végzett nőci ül az irodában, még érettségije sincs, és teszi-veszi magát. Se nyelvtudása, se az adott munkakörhöz tartozó szaktudása nincs! Mégis ott van! Mi meg fiatal, diplomás, nyelveket beszélő, számítógépes ismeretekkel rendelkező nő létünkre állunk a szalag mellett a barátnőmmel.... Tudom, hogy a diplomámban nem bírok elhelyezkedni, na de kérem, szerintem egy irodai munkára alkalmasabb vagyok, mint az a varrónőcske... (Ne értsétek félre, nem nézek le senkit, mert szakmunkás.)

Na meg a minőségellenőrök, a MEO-sok...nálunk érettségivel, vagy anélkül, de odajön hozzám ugatni, hogy karcos az anyag, és alpári stílusban beszél velem. Holott magasabba a végzettségem, de mivel szalag mellett vagyok, azt hiszi, hogy ő a valaki. Undorító az egész!!

2014. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem beszélhet veled alpári stílusban. Csak beszél. Panaszt lehet tenni meg ott a munkaügyi bíróság. Mindenkit megillet az emberi bánásmód.Csak kérhet, azt is szépen. Semmilyen aránytalan nyomást nem alkalmazhat...sőt. Csak sokan féltik a 60rongyos fizetésüket és nem fognak össze. Joga van mindenkinek.Pedig szénné büntetnék az összes majmot ha az emberek összefognának és pereket zúdítanának a munkáltatókra, meg feljelentéseket. A munkavégzés a munkaszerződésben foglaltak szerint kell, hogy történjen, aminek megvannak a helyi, és a magasabb szintű szabályozásai. A munkáltatónak és a munkavállalónak is megvannak a kötelezettségei és elvárásai egyaránt.Ha munkáltatónak csak elvárásai lennének, a munkavállalónak meg kötelességei azt rabszolgatartásnak neveznénk. Jogállamban élünk.Ezt legtöbben elfelejtik. Legtöbb munkahely nem felel meg a munkavédelmi, a környezetvédelmi, egyéb előírásoknak. Az, hogy működhetnek csak is az alulfizetett, lekezelt munkavállalók hozzájárulásával tehetik.Ennyi. Az eredeti kérdésre: aki nem nyal az később szopni fog. Sokan elhatárolódnak a nyalástól, pedig az egyik legjobb dolog a főnökökkel jóban lenni. A lényeg, hogy érezzék jól magukat a környezetedben.Mikor rád gondolnak pozitív gondolataik támadjanak. Ők is emberek és ők is erre vágynak. Nyilván ha valaki fölöttébb esztétikus ez alapból kiváltja ezt az érzést, más kérdés, ha egyébként meg hülye, mert az hosszabb távon meg idegesítő, és nyilván plusz dolgokkal kell kompenzálni, pl, hogy minden nap megdugod az irodában. így láttam a dolgot.
2015. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!