Milyen munka így?

Figyelt kérdés
Most váltok sulit, eddig nappalira jártam, de már nem érdekel az a szak. Eddig az estin gondolkodtam, de amellett csak alkalmi munkát lehet vállalni. Magantanulo nem szívesen lennék, mert egyedül nem tudom rávenni magam, hogy tanuljak, viszont szeretnék pénzt keresni. Hallottam a levelezosrol.. Az milyen? Ugyertem ott rendesen lehetnek dolgozni? Es az anyagot hogy kérdezik? Légyszi valaki segítsen, mert nagyon tanácstalan vagyok :/ előre is köszönöm a válaszokat! 18l
2014. jún. 26. 22:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Képzéseink


1. Esti munkarend szerinti gimnáziumi képzés felnőttek részére


A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok


1. Személyi igazolvány 2. Lakcímkártya 3. TAJ kártya 4. A legmagasabb iskolai végzettséget igazolóbizonyítványaid


Középiskolánk tanulói jogosultak diákigazolvány igénylésére és a velejáró kedvezmények igénybevételére! A jogszabályi előírásokban meghatározott feltételek szerint - alanyi jogon családi pótlék igényléséreis jogosultak!


A képzés TANDÍJMENTES!


Ez az estire vonatkozik? Viszont a 12000-ret nem írják, ami sulitamogatas. De ha kapok diákot, akkor hol esti? Vagy hogy van ez?! :(

2014. jún. 26. 22:19
 2/7 anonim ***** válasza:

18 évesen váltottál sulit? Érettségi előtt? Nem tudom hova jártál és mit tanultál, de nem biztos, hogy a legjobb időzítés volt.

Én a helyedben biztosan nem mennék semmilyen esti tagozatos képzésre, hacsak nem lennék nagyon rászorulva.

Ugyanez vonatkozik a felsőoktatási intézményekre is. Sokkal kevesebbet kell tanulni, kevésbé alapos, mint a nappali. A munkáltatók sem fognak így kapkodni utánad. Inkább találd ki, hogy mi az ami érdekel és tanuld meg normálisan. Bőőőven lesz még időd dolgozni. Hétvégenként vagy délutánonként meg be lehet valamit vállalni, ha nagyon kell a pénz.

2014. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egészségügyire jártam, de már egyáltalán nem érdekel, de igazából a matek miatt meg a latin miatt hagytam ott.. Illetve ott fogom hagyni, csak az ügyeleti napra várok... Nem tudom mi érdekelne, semmi célom nincs sajnos, az érettségi legyen meg vhogy es utána vmi okj-s.
2014. jún. 26. 22:56
 4/7 A kérdező kommentje:
9-ben megbuktam matekból úgy, h egész nyáron azt gyakoroltam.. Utána 2 évig tűrhető volt. Most viszont megint a matek... Meg a latin... A 4 bukást 2re levittem, de erőm se akaratom vegigtanulni a nyarat. És ezért is akarok váltani, h több időm is lehessen tanarhoz járni.
2014. jún. 26. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értelek.

Tanulni nincs erőd, kedved, de tanárhoz szívesen járnál x hónapig?

Mi a különbség?

És bocs, ha bántó vagyok, de itt a fejedben vannak gondok. Az életben sokkal nehezebb dolgokra kell számítanod, mint a nyamvadt gimnáziumi dolgozatok...Ha itt már ennyire nem érdekel a dolog és nem veszed a fáradtságot, hogy tanulj, akkor nagy terveid ne legyenek a jövőre nézve. De persze te tudod. Csak nem kell sírni 10 év múlva, hogy nem tudsz miből megélni és kevés a 60 ezres fizetésed.

2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Matektanarhoz... Mivel ha egy rendes napot néznék a suliban, délután 3ra hazaérek, eszek, hulla vagyok, es a legkevésbé vágyok arra, h meg tanárhoz is menjek.. Így viszont van időm, amit ra tudok szanni
2014. jún. 26. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Oh, hogy fogsz te dolgozni? Csomó helyen du-án 5 körül végeznek, hazamész, bevásárolsz, takarítasz stb. Sőt, van, hogy túlórázol vagy haza kell vinned a munkát.

Hidd el, ha most belehúzol, 100x több időd marad később mindenre és sokkal jobban fogsz járni, de ha a kényelmed és lustaságod miatt szeretnél később hátránnyal indulni az életben, akkor hajrá.

2014. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!