Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tetoválás és munkavállalás,...

Evans kérdése:

Tetoválás és munkavállalás, milyen esélyekkel indul valaki állás ügyben ha van tetoválása?

Figyelt kérdés
légyszives írjatok nekem olyan munkát ahol kizáró ok a tetoválás, éppen varratni készülök és hát még mindíg bizonytalan vagyok...

2014. jún. 29. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

én kórházban dolgozom, van is pár kollégámnak tetoválása(nekem is van, de a csípőmön). olyan is van akinek szét van varrva a karja meg a nyaka.


szerintem olyan helyet válassz, amit viszonylag könnyű ruhával eltakarni és akkor biztos nem lesz gond.

2014. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Munkakörtől függetlenül bárhol lehet olyan, hogy a leendő főnöködnek nem tetszik a tetoválás és emiatt elesel egy munkától.

Mondjuk ha számítógép előtt programozol, ott valószínűleg sokakat nem érdekel, de ahol ügyfelekkel kell kommunikálnod, ott általában nagyon nem nézik jó szemmel.

Persze nem mindegy, hogy hol van az a tetoválás, de én sose értettem miért érdemes emiatt bármit is kockáztatni. A bőr nem egy hirdetőtábla.

2014. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kézfej, csukló, nyak, arc abszolút tabu, alkar kerülendő, ha esetleg rövid ujjúban kell dolgozni. Mellkas, comb, hát, satöbbi általában nem kéne, hogy gond legyen.
2014. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!