Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megvonhatják az FHT-t ha, nem...

Megvonhatják az FHT-t ha, nem vállalom el a közmunkát és meg van már a 30 napom?

Figyelt kérdés

Idén már hívtak be közfoglalkoztatásra 60 napot voltam egy bölcsődébe. Ma reggel hívtak, hogy mennem kéne az óvoda konyhájába hétfői kezdéssel, de olyan hirtelen jött ez. Pont párommal most megyünk nyaralni hétfőn érnék csak haza. Nem arról van szó, hogy nem vállalnám el, mert csak jobb az 50 ezer mint a 22, de pont most.. megpróbálom megbeszélni, hogy nem e kezdhetnék később.


Telefonba én azt mondtam, hogy átgondolom még, a nő pedig hogy ezen nem lehet nagyon gondolkozni mert megszűnik az FHT az a baj nem értettem pontosan. Úgy tudom nem szűnhet meg főleg ha meg van a kötelező 30 nap. Novemberbe lesz 1 éve utána újra lehet igényelni, ha nem sikerült munkát találnom? Mert én beiratkoztam egy levelező tagozatra érettségizni az mellett max. 4-6 órás munkát vagy csak 6-tól 2ig tudnám elvállalni. Ilyenkor mi van?



2014. júl. 2. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen mivel visszautasítod a munkát, se FHT nem jár, sem TB-det nem fizetik és egy évig nem is regisztrálhatsz újra munkanélkülibe.
2014. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig eddig azt mondták, és azt olvastam sok helyen, hogy a minimum 30 napnak kell meglennie. Erről nem volt szó, hogy így megvonhatják..
2014. júl. 2. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A30 nap csak ahhoz kell, hogy jövőre is járjon , de közmunkára bármikor küldhetnek. A 30 nap a minimum.
2014. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A minimum 30 nap csak az egyik feltétel.

Úgy van, ahogy az előzőek írták.

2014. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért nem mész külföldre?
2017. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!